Jedz tę pastę dr Budwig codziennie aby odbudować swój organizm

Johanna Budwig to znana niemiecka uczona, która zasłynęła swoją książką o diecie żywieniowej. Pracowała naukowo badając tłuszcze i ich działanie dla zdrowia człowieka. Stworzyła przepis na pastę, która jest sekretem walki z wieloma chorobami i utrzymaniem zdrowia.

Według dr Budwig naturalną drogą do zdrowia są nienasycone kwasy tłuszczowe. Tym samym stworzyła przepis na pastę, która będzie idealna np. na śniadanie. Jest on znany na całym świecie i stosowany przez setki tysięcy osób w swojej codziennej diecie. Olej lniany zawiera kwasy omega 3 oraz 6 – nie znajdziecie drugiego takiego oleju. Łączymy go z twarogiem, który jest źródłem aminokwasów. To połączenie powoduje duża dawkę składników odżywczych, które docierają do komórek naszego ciała. Połączenie nie jest przypadkiem – bo tylko tak skomponowane produkty sprawiają, że tłuszcze stają się rozpuszczalne w wodzie. Dzięki temu możemy zapobiegac wielu chorobom i zadbać o swój ogólny stan zdrowia. Zacznijcie od dzisiaj.

Składniki

  • 3 łyżki oleju lnianego
  • 125g chudego twarogu
  • przyprawy do smaku

Przygotowanie

Pastę możemy wymieszać ręcznie, ale najlepiej zrobić ją w blenderze. Dzięki temu będzie gładka i świetnie pasuje na kanapki.

Share

Dodaj komentarz