Ciężarna chihuahua miała ogromny brzuch. Kiedy doszło do porodu, wyszła na jaw cała tajemnica

Średnia wielkość jednego miotu u chihuahua wynosi 5 szczeniąt. Jednak suczka z naszej historii oraz jej urocze szczenięta za nic miały statystyki…

Wielka, szczęśliwa rodzina

W 2011 roku Dawn i Bill Slater mieli bardzo dużą i szczęśliwą rodzinę. Do jej członków należało czterech dorosłych, jeden nastolatek, 7-tygodniowe niemowlę, jeden terrier, dwa koty oraz trzy czworonogi rasy Chihuahua.

1

Niespodziewane powiększenie rodziny

Pewnego dnia Dawn oraz Bill dowiedzieli się, że Coco jest w ciąży. Weterynarz, który ją badał, powiedział im, że suczki tej rasy mają zazwyczaj około pięciu szczeniąt.

Przez całą ciążę Coco, wszyscy domownicy byli pewni, że liczba szczeniaków będzie bliska górnej granicy. Wszystko z powodu jej pokaźnej wielkości brzuszka. Gdy dzielna mama zaczęła rodzić, prawda okazała się bardziej zdumiewająca…

2

Zaskakujący poród

Coco wydała na świat 5 malutkich piesków, które miały wielkość myszy. Przy ostatnim z nich Dawn i Bill w końcu odetchnęli z ulgą… Na krótko.

Okazało się, że Coco wcale nie skończyła na piątym szczeniaczku, ani nawet na szóstym…

3

Wszyscy byli zdumieni i zarazem bardzo ciekawi czy to, aby na pewno ostatni szczeniak, kiedy na świecie pojawił się numer dziesięć. I rzeczywiście tak było.

Coco urodziła, aż 10 uroczych szczeniaczków!

4

Źródło: youtube.com

Share