„Rozmiar ponad 36 u kobiety świadczy o nieprawidłowej diecie i nieróbstwie.” Wielu mężczyzn popiera jego zdanie

Jakie kobiety lubią mężczyźni? Kiedyś chyba mieli nieco inne podejście.

Aktualnie mężczyźni lubią szczupłe, drobne i najlepiej wysportowane kobiety.

Aż 87 procent ankietowanych mężczyzn stwierdziło ,że najbardziej pociągają ich bardzo szczupłe kobiety.

1

Zack to 24-letni przedsiębiorca. Mówi on, że kobiety przy kości z wystającym brzuszkiem kompletnie go nie podniecają. Twierdzi też, że jeśli jakikolwiek facet to lubi to pewnie taki ma fetysz. Według niego kobieta, której rozmiar przekracza 36 to kobieta zaniedbana i na pewno nie zadbałaby dobrze o dzieci. Taki rozmiar kojarzy mu się ze złą dietą i nieróbstwem.

33-letni hydraulik, Reiss miał kiedyś tęższą kobietę. Ciągle narzekała na swój wygląd ale nigdy nic z nim nie zrobiła. Kiedy zaczął nowy związek z bardzo szczupłą kobietą, która przybrała kilka kilogramów, od razu oznajmił jej, że mu się to nie podoba.

2

Zaś 23-letni Kurtis jest managerem i gwiazdą telewizyjną. Dba on bardzo o własne ciało i twierdzi, że związek z tęższą kobietą mógłby mu zepsuć dobry wizerunek.

Zdaniem psychologów mężczyźni uważają, że szczupłe wysportowane ciało i kobiety kojarzy się nie tylko z urodą ale i z pracowitością i zdrowiem. Mężcyżni też twierdzą, że takie kobiety na pewno zadbałyby dużo lepiej o dzieci niż te tęższe.

Z ogromną ciekawością czekamy na wypowiedzi mężczyzn czy rzeczywiście tak jest. Czy podobają Wam się tylko te FIT kobiety? Czy te okrąglejsze Was bardziej pociągają?

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share