Przykleiła 15.000 monet do podłogi. Gdy zobaczysz efekt jej pracy, opadnie Ci szczęka

Jeśli myślałeś, że zobaczysz tutaj zwykłą podłogę, pomyśl jeszcze raz! Użytkowniczka TonyaTooners postanowiła podzielić się swoim twórczym pomysłem w serwisie Imgur i oszołomić wszystkich użytkowników.

Kobieta nie chciała, aby jej podłoga w salonie wyglądała zwyczajnie, pokryta drewnem czy panelami. Dlatego zdecydowała się na coś bardziej twórczego. Zamiast udać się do sklepu z produktami przeznaczonymi dla domu, udała się do najbliższego banku i wymieniła 150 dolarów na 15.000 monet!

TonyaTooners chciała pokryć całą swoją podłogę salonu monetami. A ponieważ miała już dobrze zachowany wzór w swojej wyobraźni, oddzieliła błyszczące monety od tych zużytych.

1

Grosze podzieliła na dwie miski, zaczęła układając je od środka pomieszczenia.

2

Przygotowanie a następnie ułożenie tych groszy, wymagało od niej sporo cierpliwości.

3

TonyaTooners wykorzystała wzoru diamentowego, ale kiedy zbliżyła się już do ściany, nadszedł czas, aby to dobrze przemyśleć. Spróbowała, więc użyć wzoru zygzakowatego.

4

I w końcu, pierwszy narożnik był już gotowy.

5

Teraz czekał na nią kolejny.

6

Już prawie wygląda na gotowe, ale to jeszcze nie koniec…

7

Kiedy już wszystkie monety były na swoim miejscu, nadszedł czas, aby oczyścić podłogę i pokryć ją warstwą żywicy epoksydowej.

8

Trzeba przyznać, że kobieta zadbała o każdy szczegół – co dało niesamowity efekt! Wystarczy przyjrzeć się bliżej i sprawdzić, w jaki sposób ułożone są monety…

9

Podłoga jest gotowa. Imponujące, prawda?

10

Źródło: lolmania.eu

Share