Jeżeli zobaczycie taki przedmiot w toalecie publicznej, wyjdźcie natychmiast i zadzwońcie na policję

Technologia postępuje z prędkością światła. Widać to na każdym kroku. Ma ułatwiać nam życie, co w większości przypadków się udaje. Są niestety i takie wynalazki, które niektórzy wykorzystują do krzywdzenia innych i łamania prawa.

Przykładem na takie praktyki jest kamera do szpiegowania, którą umieszczono w haku ściennym. Z założenia ma służyć do podglądania i nagrywania ludzi w łazienkach, pokojach hotelowych i szatniach! Wiele osób, a w szczególności kobiet, zostało nagranych w sytuacja bardzo intymnych.

To co nas przeraziło najbardziej to dostępność tego wynalazku! Nabyć go może każdy, łącznie z kryminalistami! Dlatego bacznie przyglądajcie się niewinnie wyglądającym hakom, bo może się okazać, że właśnie jesteście obserwowani! Zobaczcie na co zwracać uwagę!

Ten wieszak na płaszcz wygląda bardzo niepozornie. Zwróćcie jednak uwagę na liczbę haczyków. To nie jest standardowy wygląd większości modeli!

1

Taką kamerkę można bez trudu zamontować w miejscu publicznym. Jeżeli ją gdzieś zauważycie, to koniecznie skontaktujcie się z policją.

2

Taką kamerę można włączać manualnie, bądź ustawić ją by zaczynała nagrywać, reagując na ruch…

Nikt by się nie spodziewał, że w tym wieszaku ukryta jest kamera, którą można nagrać do 120 minut akcji!

3

Do kamery dołączono kabel i ładowarkę!

4

Źródło: lolmania.eu

Share