Sąsiedzi nie mieli pojęcia po co wbił 6 drewnianych pali w ziemię. Ale gdy zobaczyli tego efekt? Wow

Na podwórku tego mężczyzny było sporo huśtawek dla dzieci. Jednak kiedy dzieci dorosły postanowił przebudować to wszystko. Po długich namysłach stworzył coś niesamowitego!

Postanowił zdemontować stary zestaw huśtawek i go sprzedać, a za uzyskane pieniądze na ich miejscu, zrealizować fantastyczny projekt. Chciał po prostu stworzyć coś, by nakłoniło to jego rodzinę do spędzania razem czasu na świeżym powietrzu.

1

Najpierw zaczął od tych kilku kawałków drewna. Z których utworzył sześciokąt, który określił rozmiar i obwód altanki. Nie wygląda zbyt obiecująco, prawda?

2

Po czym wydrążył w ziemi dziury za pomocą specjalnego świdra i wbił 6 drewnianych pali głęboko w ziemię. To wzmocni całą konstrukcję i będzie w stanie utrzymać huśtawki.

3

Teraz nadszedł czas na poziomowanie całej konstrukcji. Użył sześciokąta na szczycie drewnianych słupków i manewrował nimi, aż cały sześciokąt uzyskał poziom.

Gdy wszystko zostało przykręcone i zakotwiczone na swoim miejscu, nalał trochę żwiru do każdej dziury. To pomoże w przyszłości uniknąć problemów drenażowych wody. Pozostałą część dziur wypełnił betonem. Po czym usztywnił całą drewnianą strukturę, by wszystko było stabilne w trakcie procesu suszenia.

4

Kiedy już wszystko wyschło, oszlifował każdy z pali i dodał poprzeczne belki również w kształcie sześciokąta na górę konstrukcji, które poprawiły stabilność.

5

Następnie pomalował całą konstrukcję według własnego gustu i posprzątał teren wokół niej. Na samym środku, zbudował z kamieni i bloczków betonowych miejsce na ognisko. Zabezpieczył bloki klejem w celu zapewnienia długotrwałej trwałości.

6

Wreszcie nadszedł czas na zawieszenie huśtawek. Jego podwórko zmieniło się nie do poznania, prawda?!

7

Ta urocza altanka stała się teraz miejscem codziennych spotkań jego rodziny i wzbudziła zazdrość wśród sąsiadów. Jego dzieci przychodzą tutaj też ze swoimi przyjaciółmi, odrabiają lekcję lub po prostu odpoczywają.

8

Co sądzisz o tym wspaniałym pomyśle?

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share