Nie możesz zasnąć w nocy ? Spróbuj tej magicznej domowej mikstury, dzięki której nie będziesz przewracać się z boku na bok

Męczy Cię bezsenność? A kiedy musisz wstać to najchętniej przespałbyś cały dzień?

Przewracanie się z boku na bok i szukanie swojego miejsca stało się wielkim utrapieniem?

Taka sytuacja jest wyjątkowo irytująca, szczególnie gdy pomimo wielkiego zmęczenia sen nie przychodzi. Jeśli budzisz się w środku nocy po zaledwie kilku godzinach snu, bardzo dobrze wiesz, jak denerwujące potrafią być problemy z bezsennością. Jeśli masz już dość nieprzespanych nocy i ciągłego zmęczenia, wypróbuj metodę, którą tu opisaliśmy.

Ta mieszanka sprawi, że nieprzespane noce staną się tylko niemiłym wspomnieniem, a Ty w końcu będziesz się mógł wyspać.

1

Wystarczy, że zmieszasz 1/4 łyżki miodu, 1/8 łyżki soli i 1 łyżkę oleju kokosowego. Taką mieszankę spożyj zaraz po przygotowaniu albo dodaj ją do ciepłej wody. Pamiętaj, aby stosować ją przed położeniem się spać.

Składniki te bardzo dobrze wpływają na nasze zdrowie, przy okazji obniżając poziom kortyzolu, przez który nie możemy spokojnie spać.

2

W końcu przestaniesz się budzić w środku nocy. Spożycie tej mieszanki zaraz przed pójściem spać pomoże Ci zapaść w spokojny sen i zrelaksować umysł. Zdecydowanie polecamy przetestować tę metodę, zanim zdecydujesz się na środki farmaceutyczne.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share