Jako małe dziecko wygrała 300 konkursów piękności. Dziś ma już 12 lat i wygląda jak dorosła kobieta

Eden Wood to jedna najbardziej znanych uczestniczek kontrowersyjnych konkursów „Mała Miss”. Jej matka, dla żądzy sukcesów i chorych ambicji postanowiła uczynić z niej gwiazdę.

W wieku zaledwie 6 lat dziewczynka miała już na koncie ponad 300 dziecięcych konkursów piękności. Wydarzenia te okryte były złą sławą. Uczestniczki były zmuszane do noszenia tipsów, doczepiania włosów, musiały opalać się w solarium, robić pełen makijaż, a także chodzić na szpilkach. Dla kilkuletnich dziewczynek jest to sporym wyzwaniem.

1

Mała Eden nie miała możliwości cieszyć się normalnym dzieciństwem, bo od kiedy tylko pamięta, mama zapisywała ją na kolejne konkursy piękności. Dziewczynka musiała każdego dnia ciężko pracować nad sobą, by sprostać oczekiwaniom mamy: miała być najlepsza i wygrywać we wszystkich konkurencjach.

2

W końcu o Eden stało się głośno. Producenci artykułów dla dzieci zgłaszali się do jej matki z propozycjami, by dziewczynka brała udział w kampaniach reklamowych. Eden wielokrotnie zostawała „twarzą” ubranek, zabawek oraz mebli dla dzieci. Napisała również książkę pod tytułem „Od kołyski do korony”.

3

Matka Eden została poddana ostrej krytyce. Zarzucano jej, że nie zachowuje się jak matka, bo zamiast zapewnić córce normalne, spokojne i beztroskie dzieciństwo, ciągle zmuszała ją do udziału w konkursach oraz reklamach.

Pojawiły się także doniesienia, że zmuszała dziewczynkę do picia napojów energetycznych przed każdym występem, aby miała więcej energii. W konsekwencji Eden cierpiała na okropne bóle brzucha i głowy. Ale niestety to nie wszystko. Podobno kobieta biła córkę, aby uodpornić ją na ból, a na porządku dziennym były również wyzwiska pod jej adresem.

4

Zmęczona nieustanną rywalizacją, do której zmuszała ją matka, Eden w końcu sie zbuntowała i powiedziała dość. Oświadczyła matce, że nie weźmie już udziału w żadnym konkursie piękności. Dziś od tej decyzji minęło 6 lat. Jak zmieniła się najsłynniejsza „Mała Miss”?

5

„Wszystkie korony trzymam w domu. Przypominają mi o moim nieszczęśliwym dzieciństwie. Zrezygnowałam z udziału w konkursach piękności, bo czułam że nie chcę już tego więcej robić. Dorastam i chcę w życiu robić coś innego.”

6

Trudno uwierzyć, że ona ma zaledwie 12 lat!

7

8

9

Nastolatka pracuje w modelingu, interesuje się również tańcem oraz aktorstwem. Od czasu do czasu uczestniczy w kampaniach reklamowych.

10

Eden cieszy się, że etap konkursów piękności ma już za sobą.

11

Zobacz, jak wyglądało jej życie, kiedy brała udział w konkursach „Małej Miss”


Source: youtube.com

Co sądzisz o udziale małych dzieci w konkursach piękności? Czy matka zmuszające do tego swoje dzieci powinny zostać ukarane?

Źródło: lolmania.eu

Share