Kobieta z silnym bólem miesiączkowym trafiła do szpitala. Po 30 minutach urodziła

Gdy 22-letnia Ally Opfer trafiła do szpitala z silnymi bólami brzucha, to było zaskoczenie dla wszystkich.

Studentka i instruktorka cheerleadingu z Ohio sądziła w pewnym momencie, że to bóle menstruacyjne, ale diagnoza, którą usłyszała, była całkowicie inna.

Zaledwie 30 minut po przyjęciu do szpitala, kobieta urodziła cudownego chłopczyka, który otrzymał imię Oliver.

22-latka cierpiała na bóle i skurcze brzucha. Jednak słowa lekarzy całkowicie ją zdziwiły.

“Byłam w wielkim szoku i tak naprawdę nie wierzyłam w to, co słyszę. Mama mówi, że moja twarz momentalnie zbladła” – powiedziała Ally w rozmowie z Inside Edition.

View this post on Instagram

Had so much fun in the sun with you two ?

A post shared by Ally Opfer (@allllyy_op) on

Ally miała zaledwie 30 minut na przetrawienie informacji. Po tym czasie na świecie pojawił się jej synek.

Testy ciążowe nic nie pokazywały

Ally była przyzwyczajona do tego, że miała ostatnio problemy z nieregularnymi okresami. Robiła nawet kilka testów ciążowych. Żaden nic nie wykazał.

Dziewczyna całą noc spędziła w domu. Strasznie się męczyła. Czuła, że coś jest z nią nie tak. Gdy w końcu ból stał się nie do zniesienia, rodzice zawieźli ją do szpitala.

Jak podaje Yahoo News, “Ally miała stan przedrzucawkowy, a dodatkowo jej dziecko źle się ułożyło i dlatego kobieta została skierowana na cesarskie cięcie”.

We wczesnych godzinach rannych Ally urodziła ślicznego chłopca.

View this post on Instagram

Last Christmas, I went in to the hospital not expecting this to be the outcome. I went in with horrible abdominal pains and long story short, was told I was in labor (after numerous tests) and had absolutely no idea I was pregnant. I panicked and didn’t know how I’d be able to handle becoming a mom so suddenly. 30 minutes after finding out i was pregnant, I was holding my baby boy. I instantly fell in love and have never looked back. I’m a full time college student and knew I needed to go back to class that next semester (only three weeks after giving birth and still recovering from a c-section), to continue my education so some day I would have a solid career and be able to give my son the world. I’m still a college student so winning this would mean the world. Being a single mom is tough, but I wouldn’t trade it for anything! My son was the best Christmas present ever and now I’d like to give him the best Christmas ever! #jaclynhillchristmas #SubscriberSinceDayOne

A post shared by Ally Opfer (@allllyy_op) on

Ally była cały czas w szoku. Również po porodzie. Jej ciało musiało dojść do siebie. Dopadła ją także depresja poporodowa.

Mimo wszystko już kilka tygodni później kobieta wróciła na uczelnie. Udało jej się normalnie rozpocząć kolejny semestr.

‘Wielkie szczęście’

Dziś jej słodki chłopczyk to dziarski niemowlak. Łączy ich niezwykle silna więź.

“Mimo, że nie spodziewałam się dziecka w tamtym czasie, byłam taka szczęśliwa, że się pojawił. To moje wielkie szczęście!”

“Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo go potrzebuję, dopóki się nie pojawił. Całkowicie odmienił moje życie” – powiedziała Ally w rozmowie z Inside Edition.


Source: youtube.com

To cudownie, że Ally czerpie tyle radości z macierzyństwa. Zaadaptować się do bycia matką, to musi być niezwykle trudne zadanie.

Źródło: pl.newsner.com

Share