Chciała oddać do adopcji 4-tygodniowe dziecko, ale tylko zobacz co zrobił ojciec. Niesamowita historia

W 2015 roku a dokładniej w styczniu urodziła się córka Richarda. W ciągu zaledwie miesiąca matka dziecka wyjechała z dzieckiem. Jednak szybko się rozmyśliła i chciała dziecko oddać do adopcji jeśli ojciec jej nie weźmie. Mężczyzna ani trochę się nie wahał i od razu poleciał po córkę!

Jednak zdawał sobie sprawę że nie jest przygotowany do opieki nad małym dzieckiem. Aby zasięgnąć porady znalazł na facebooku grupę na której inni mężczyźni są w podobnej sytuacji.

Richard zmienił swoje życie diametralnie ratując w ten sposób siebie i swoją córkę!

Udostępnił również swoją historię na grupie:

Życie taty

„Nazywam się Richard Johnson, jestem samotnym ojcem pięknej, małej dziewczynki o imieniu Persefona. Jej matka zostawiła nas około miesiąc po porodzie. Nadal nie wiem, dlaczego, ale podejrzewam, że była to depresja poporodowa.

W ciągu pierwszych kilku tygodni byłem sam z córeczką, ale natknąłem się na tę stronę. Byłem bardzo zdenerwowany i przestraszony pełnieniem roli ojca, a teraz jestem samotnym tatą i mam do spełnienia dwie role. Nie byłem pewien, czy dam radę to zrobić.”

1

Czytałem każdą nową książkę o rodzicielstwie i obejrzałem wiele video znalezionych w sieci. Od splatania włosów i malowania paznokci po metody radzenia sobie z typowymi problemami rodzicielskimi.

Zacząłem przeglądać waszą grupę bardziej szczegółowo i zobaczyłem, że są tam inni ojcowie, którzy znajdują się w podobnych opałach jak ja. Grupa “Życie taty” podniosła mnie na duchy i pomogła pokonać wszelkie przeciwności losu.

2

Teraz oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi i dorastamy razem każdego dnia. Persefona ma już 10 miesięcy, a ja sam ciągle jestem pytany przez przyjaciół o porady odnośnie rodzicielstwa.

Wraz z córką mamy długą drogę do przejścia, ale już wiele zawdzięczam tej grupie i ludziom, którzy do niej należą. Tak więc chcieliśmy podziękować, razem z córką.

Z poważaniem,

Persefona i Richard Johnson

3

Źródło: te-mysli.pl

Share