5-latka w „Mam talent” podbiła cały świat. Publiczność bila jej brawa na stojąco. Zobacz jej występ. Wideo

Heavenly Joy, to dziewczynka, która swoim występem w amerykańskiej wersji brytyjskiego programu „Mam talent” zdobyła serca ludzi na całym świecie. Nie chodzi tu tylko o głos, ale o jej charakter i postawę. Jak na swój wiek jest niezwykle inteligentna i świadoma swoich artystycznych działań.

Heavenly Joy ma zaledwie 5 lat. Wystąpiła na ogromnej scenie amerykańskiego programu i porwała serca jurorów i publiczności, a następnie telewidzów. Zaśpiewała piosenkę z popularnego filmu animowanego „Frozen”. Ale zanim wystąpiła, odpowiedziała na pytanie, co zrobiłaby z nagrodą pieniężną, gdyby udało jej się wygrać program. Ze szczerością pięciolatki powiedziała, że oddałaby je osobom, które nie mają pieniędzy na ubrania.

Kiedy po chwili zaczęła wykonywać „In Summer”, jurorzy zamarli w zachwycie. Dziewczynka przypomina na scenie małą Shirley Temple, małą gwiazdę amerykańskiego kina, a jeśli chodzi o wykonanie utworu kojarzy się z małym Michaelem Jacksonem. W swoim wykonaniu łączy śpiew aktorski, gestykulację i stepowanie. Dzięki swojej oryginalności bez problemu przeszła do kolejnego etapu.

Tak wyglądał występ Heavenly:


Source: youtube.com

Jak się okazało, dziewczynka ma muzykę w genach. Jej ojciec Rodney Jerkins, znany również jako Darkchild, jest producentem muzycznym i zdobywcą dwóch nagród Grammy. Wydał pośmiertny album Michaela Jacksona „Xscape”. Matka, Joy Enriquez, to również piosenkarka.

1

5-letnia córka muzyków Rodney Jerkinsa i Joy Enriquez zachwyciła swoim występem podczas amerykańskiej wersji „Mam talent”

2

Heavenly Joy jest niezwykle utalentowanym dzieckiem

3

Heavenly na scenie czuje się jak ryba w wodzie

Źródło: fakt.pl

Share