Pies wrócił po operacji. Zobacz wzruszający film i jego radość ze spotkania z właścicielem

Pies przeszedł skomplikowaną operację usunięcia guza za uchem. Jego właściciel drżał o życie swojego czworonożnego przyjaciela i zastanawiał się, jak piesek przetrwa te trudne chwile. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, a pierwsze spotkanie labradora i jego pana zostało nagrane i jest szalenie wzruszające. Zobaczcie sami!

Historie zwierząt nieustannie wzruszają internautów na całym świecie, a filmy z udziałem czworonogów robią prawdziwą furorę w sieci. Podobnie było w przypadku psa o imieniu Jack Daniel, który z powodu guza znajdującego się przy czaszce musiał poddać się skomplikowanej operacji. Na szczęście zabieg odbył się bez jakichkolwiek komplikacji, a labrador szybko powrócił do zdrowia!

Pies i jego właściciel spotykają się po długim czasie

Problemy zdrowotne zwierząt są kłopotliwe nie tylko dla nich samych, lecz także dla ich właścicieli, którzy traktują swoich czworonożnych przyjaciół jak pełnoprawnych członków rodziny. Nic dziwnego, że właściciel Jacka Daniela obawiał się o zdrowie i życie swojego pupila. Operacja usunięcia guza jest bardzo skomplikowana i wiąże się z dużym ryzykiem.

Miłość człowieka i zwierzęcia

Po tym, jak labrador wrócił do domu, nie odstępował swojego pana na krok. Wtulił się w niego na kilka minut, a całość została nagrana za pomocą telefonu. Wyjątkowy i niezwykle wzruszający film obiegł cały świat i stał się prawdziwym hitem wśród miłośników zwierząt! Od razu widać, że psa i właściciela łączy wyjątkowa więź i bardzo za sobą tęsknili, gdy Jack Daniel przebywał w szpitalu.

Mamy nadzieję, że piesek nie będzie miał już problemów zdrowotnych!

1

Pies o imieniu Jack Daniel przeszedł skomplikowaną operację usunięcia guza za uchem.

2

Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie i piesek mógł wrócić do domu.

3

Przywitał go właściciel, który nie szczędził labradorowi czułości. Człowiek i pies stworzyli wyjątkową więź!

Źródło: lelum.pl

Share