Jej mama wydała małą fortunę próbując doprowadzić do ładu jej włosy. Kiedy w końcu zrobiła córeczce analizę krwi, odkryła prawdę

2,5-letnia Jaili Lamb z amerykańskiego stanu Arkansas jest wyjątkową dziewczynką, a to z powodu jej włosów. Jej mama, Sara, na początku nie widziała nic specjalnego. Jaili była uroczą blondyneczką:

1

Im dziewczynka była starsza, tym dziwniejsze stawały się jej włosy! Włosy Jaili są wyjątkowo szorstkie i sztywne. Sara próbowała najróżniejszych metod, żeby ujarzmić fryzurę córeczki, ale nic nie pomagało…

2

Ostatecznie, rodzice Jaili zdecydowali się przeprowadzić badania, a analiza krwi dała nietypowe wyniki… Czytajcie dalej.

3

Dziewczynka cierpi na zespół włosów niedających się uczesać. Tak, naprawdę coś takiego istnieje! To rzadka anomalia struktury włosów, przez którą są wyjątkowo jasne, sterczące i wręcz niemożliwe do ujarzmienia.

4

Rodzice dziewczynki śmieją się, że włosy są doskonałym odzwierciedleniem charakteru Jaili. Jeszcze jest mała, ale już widać, że jest uparta, zadziorna i nieco ekscentryczna. Poza tym… mało kto może się pochwalić, że ma coś wspólnego z samym Einsteinem!

5

Źródło: podaj.to

Share