Pięć najlepszych żon według znaku zodiaku

MIEJSCE 5: PANNA

Na miejscu piątym uplasowała się Panna. Motto Panny brzmi: w małżeństwie trzeba patrzeć nie na siebie nawzajem, a w tym samym kierunku. Bardzo wspiera swojego męża, jest najlepszą przyjaciółką. Jednak nie dla niej romantyczne porywy serca – ona pragnie bezpieczeństwa. Bardzo dbają o swoich najbliższych. Ich rodzina musi mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa i byt.

MIEJSCE 4: BYK

Honorowe czwarte miejsce zajęła żona Byk. Kiedy już zdecyduje się na małżeństwo, możemy mieć pewność, że będzie to związek spokojny, dojrzały i oparty na silnych podstawach – głównie finansowych. 🙂 Byki kochają rozpieszczać siebie i swoich bliskich. Bardzo ważna jest dla nich erotyczna sfera ich życia. Nie lubią półśrodków i raczej wybiorą długotrwałą relację, w której partnerzy wzajemnie znają swoje potrzeby i umieją się uszczęśliwiać. Ważna jest dla nich rodzina i zazwyczaj marzą o całej gromadce dzieci.

MIEJSCE 3: KOZIOROŻEC

Koziorożce to kobiety, które znają przepis na rodzinne szczęście. Idealny facet musi ożenić się z idealną kobietą. Proste, prawda? Są zaradne, gospodarne, pracowite i oszczędne. Marzą o dobrym mężu, gromadce dzieci i o pięknym domu, którym mogą się zajmować.

MIEJSCE 2: WODNIK

Panie Wodnik są dziwną mieszanką praktyczności, zmysłowości i duchowości. Są niezwykle kreatywne i lubią mieć wpływ na swoje otoczenie. Wiecznie młode, wiecznie piękne, wiecznie zaskakujące. Wodniki uważają, że prawdziwe uczucie nie potrzebuje papierka. Rzadko bywają monogamiczne, ale romansów pozazwiązkowych nie uważają za zdradę – to tylko seks – przecież one się zadeklarowały.

MIEJSCE 1: RAK

Pani Rak to żona mądra i piękna. Jest też świetną gospodynią, dba o dzieci, wszyscy ją podziwiają. Również teściowa. Zawsze wesprze męża i postara się go zadowolić. Kultywują tradycje rodowe. Na ścianach ich domów często zobaczyć można kolekcję familijnych fotografii. Z zapałem organizują i uczestniczą w rodzinnych zjazdach. Święta w ich domu to spotkanie wielu pokoleń – zwykle gwarne i wesołe.

Źródło: kobieta.onet.pl

Share