Trzy femme fatale w zodiaku. To ten typ kobiet, które pozostawiają po sobie zgliszcza

Są diabelsko seksowne, kuszące, nie sposób im się oprzeć. A kiedy dasz się złapać w ich sieć… biada. To ten typ kobiet, które pozostawiają po sobie zgliszcza.

1. Skorpion

To na niej wzorowane są chyba wszystkie kultowe femme fatale ze szklanego ekranu. Kobieta Skorpion jest tajemnicza, ma magnetyzujące spojrzenie, porusza się jakby każdy gest miał za zadanie uwieść cię i w niej rozkochać. Ona nawet śmieci wyrzuca tak, jakby grała w teledysku i chciała to zrobić z klasą. Skorpionica hipnotyzuje i wabi do siebie niczego nieświadomych mężczyzn. A gdy się zbliżą, o ile nie widzi w nich potencjalnych partnerów na całe życie, odgryzie im głowy jak modliszka. Wykorzysta, a potem zniknie z twojego życia zostawiając ziejącą dziurę w sercu.

2. Lew

Kobieta, która zawsze robi ogromne wrażenie. Jest stylowa, charyzmatyczna, silna i pewna siebie. Patrzysz na nią i wiesz, że nie da sobie w kaszę dmuchać, że będzie mogła z tobą nie wychodzić z sypialni, ale i nie zapomni o tym, żeby zapłacić rachunki. Chodzący ideał! Problem pojawia się, gdy wejdziesz z nią w bliższą relację. Lwica jest piekielnie zazdrosna, nawet gdy nie ma powodów. Będzie cię kontrolować i zamknie w złotej klatce. Gdy zaczniesz się jej podporządkowywać uzna cię za pantoflarza i zostawi. Jeśli nie będziesz się nią zachwycał 24 godziny na dobę, zacznie się mścić. Ciężko jest sprostać jej oczekiwaniom.

3. Strzelec

Kobieta Strzelec uwodzi nie swoim wyglądem i seksownymi gestami. Jej siłą jest manipulacja. Potrafi wniknąć do twojego umysłu i tak się tam zabawić, że nagle dojdziesz do wniosku, że po prostu nie jesteś w stanie bez niej żyć. Wyda ci się najbardziej pociągającą kobietą na świecie. I przez chwilę naprawdę będziesz mógł się czuć wyjątkowo u jej boku. Do czasu, aż zarzuci sieć na kolejną ofiarę. Bo to ten typ kobiety, który nie lubi zbyt długo tkwić w jednym miejscu ani u boku tego samego mężczyzny.

Źródło: magia.onet.pl

Share