Robił zdjęcia za pomocą drona. W morzu zauważył to, co uratowało rodzinie życie

Do sieci trafiły niezwykłe zdjęcia. Rodzina, która spędzała beztroskie wakacje nad morzem, była o krok od tragedii. Dzieci uratowały zdjęcia z drona robione przez ich ojca.

Rodzina Dana Watsona wyjechała na wakacje na wybrzeże Florydy. Okazuje się, że wyjazd ten mógł skończyć się tragicznie. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, w trakcie wypoczynku na plaży dzieci szalały w wodzie pod okiem bliskich. W tym czasie Dan latał dronem nad swoją rodziną. W pewnym momencie jego uwagę przykuł pewien szczegół.

1

W pobliżu swoich dzieci zauważył sylwetkę zbliżającego się rekina. Później wszystko potoczyło się już szybko. Mężczyzna krzyknął tylko „Rekin!” i wszyscy natychmiast wybiegli z wody. Gdy Dan doszedł już do siebie po chwilach grozy, zauważył, że wszystko uwieczniło się na zdjęciach.

2

Zdjęciami podzielił się w sieci. Mężczyzna przyznaje, że początkowo nie chciał brać drona na rodzinny wyjazd. Jest profesjonalnym fotografem i urządzenia zwykle używa w celach zawodowych. Na szczęście w ostatniej chwili zmienił zdanie i stwierdził, że zrobi kilka zdjęć rodziny na plaży.

Źródło: polubione.com

Share