To, co pierwsze zobaczysz na tym obrazku powie o tym jak myślisz

Każdy człowiek ma trochę inny sposób myślenia i skupia na odmiennych rzeczach. Część osób koncentruje się na szczegółach, podczas gdy reszta zwraca patrzy bardziej całościowo i ogólnie. Żadne z tych podejść nie jest lepsze ani gorsze. Po prostu są inne.

Jeżeli chcesz sprawdzić, który tok myślenia i sposób działania jest ci bliższy, zrób prosty test. Spójrz na poniższy obrazek. To, co zauważyłeś jako pierwsze, daje odpowiedź. Pamiętaj, żeby zdecydować szybko, bez zastanawiania się i dopatrywania. To jak? Co widzisz na tym obrazku: kota czy mysz?

Jeżeli w pierwszej kolejności zauważysz kota

W życiu nie skupiasz się na szczegółach. Bardziej interesuje cię ogół. Nie należysz do osób drobiazgowych. Często przymykasz oko i sobie odpuszczasz. Daleko ci do perfekcjonisty. Ważny dla ciebie jest całościowy efekt. Poszczególnie składniki mają mniejsze znaczenie.

Nie jesteś typem osoby która planuje i skrupulatnie się trzyma wytycznych. Lubisz improwizować i bujać w obłokach. Masz ogromną wyobraźnię i często dajesz się jej ponieść. Uciekasz od przyziemnych spraw. Czujesz potrzebę, żeby dokonywać wielkich rzeczy. Nie boisz się marzyć.

Należysz do osób pewnych siebie i z optymizmem patrzących na świat. Przez życie idziesz lekko i z uśmiechem.

Jeżeli w pierwszej kolejności zauważysz mysz

Jesteś osobą bardzo drobiazgową, która skupia się na szczegółach. Nie potrafisz spojrzeć całościowo. Przeraża cię to i przytłacza. Potrzebujesz jasnych wytycznych i wskazówek krok po kroku. Nie lubisz i nie umiesz improwizować. Wszystko masz zawsze dokładnie zaplanowane. Boisz się wyjść poza schemat.

Należysz do perfekcjonistów. Jesteś osobą bardzo spostrzegawczą i dociekliwą. Bez zarzutów wykonujesz swoje obowiązki, ale nie masz potrzeby rozwoju i sięgania po nowe. Nie lubisz ryzyka i wolisz się trzymać tego, co bezpieczne i sprawdzone.

Masz sobie wiele niepewności i często wątpisz we własne siły. Zdarza ci się popadać w pesymizm. Bardzo się wszystkim przejmujesz i traktujesz życie śmiertelnie poważnie.

I co wam wyszło?

Źródło: kobieta.onet.pl

Share