Trzy najinteligentniejsze znaki zodiaku. To urodzeni geniusze o bystrym umyśle

Spośród wszystkich 12 znaków zodiaku trzy odznaczają się największą inteligencją. To urodzeni geniusze o bystrym umyśle i predyspozycjach do czynienia wielkich rzeczy.

1. Skorpion

Skorpiony potrafią odnaleźć się w każdym środowisku. Dla nich powiedzenie „gdy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one” jest podstawą przy budowaniu relacji międzyludzkich. Jest wytrawnym obserwatorem, potrafi czytać mowę ciała i wychwytywać sygnały świadczące o tym, że ktoś kłamie. Poza tym Skorpion ma też doskonałą orientację przestrzenną i jest uzdolnionym wzrokowcem. Gdyby szukać znaku zodiaku Sherlocka Holmesa, zdecydowanie powinien on być Skorpionem.

2. Wodnik

Osoby urodzone w znaku Wodnika to myśliciele, którzy uwielbiają zadawać egzystencjalne pytania – innym, ale i sobie. Chętnie dokształcają się czytając książki, chodząc na wykłady, zapisując się na kursy i prowadząc niekończące się rozmowy z autorytetami z różnych dziedzin. Wodniki na każdy temat są w stanie się wypowiedzieć, specjalizują się w dziedzinach interdyscyplinarnych. Zaletą Wodników jest też ogromna kreatywność. Prawdopodobnie właśnie spod tego znaku był serialowy McGyver.

3. Panna

Panna ma bardzo pojemny umysł i uwielbia się uczyć. To prawdziwy kujon o logicznym umyśle. Gdy Panna chce się czegoś nauczyć, nie ma dla niej wiedzy zbyt rozległej ani nazbyt trudnej. Panna może zarywać noce tylko po to, by z wypiekami na twarzy czytać podręcznik do fizyki lub analizować konstrukcję rakiety kosmicznej. Warunek jest jeden: Panna musi chcieć zgłębiać dany temat. Wszystkie przedmioty, które jej nie interesują traktuje po macoszemu. Zodiakalną Panną mogłaby być Hermiona Granger z serii o Harrym Potterze.

Źródło: magia.onet.pl

Share