Wszyscy wiedzą, że kosmetyki potrafią zdziałać cuda, ale trudno uwierzyć, że aż takie

Ta kobieta od dawna chciała poprawić swój wygląd, ale przez długi czas nie mogła na to się zdecydować. Mijały lata, a jej twarz stawała się bardziej pomarszczona, a włosy coraz rzadsze. W końcu Naomi, która mieszka w Karolinie Północnej, postanowiła rzucić sobie wyzwanie, chcąc wyglądać młodo. Więc wyjechała do Minneapolis, aby odwiedzić słynny salon Christophera Hopkinsa. Kiedy już siedziała w fotelu, to wcale się niczym nie martwiła. Była pewna, że teraz jest w rękach mistrza, więc czuła się bezpiecznie.

1

I rzeczywiście tak się stało. Po tym, jak „czarodziej” Hopkins wyczarował Naomi, jej wygląd całkowicie się zmienił. A córki, które zobaczyły swoją mamę po interwencji kosmetycznej, były bardzo zaskoczone. Ich matka stała się blondynką, która miała kręcone włosy, ułożone w fale. W makijażu udało się stworzyć piękną kombinację różnych odcieni. I to naprawdę zmieniło wygląd kobiety. Zmieniła się nie do poznania. Naomi była bardzo szczęśliwa w tego powodu.

2

Na początku córki postrzegali Naomi jako zupełnie inną kobietę, którą spotkali. Jednak cechy jej osobowości pozostały takie same jak były kiedyś: Naomi – to miła, spokojna oraz wesoła kobieta. W Internecie pojawiło się wiele opinii odnośnie decycji Naomi. Użytkownicy chętnie dzielą się ze sobą wrażeniami na temat jej nowego i niesamowitego wyglądu.

3

Share