Przepowiednie baby wangi na 2019 rok są przerażające. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się

Nasza przyszłość podobno zapisana jest w gwiazdach, a niektórzy potrafią ją odczytać. Dar jasnowidzenia czasem jest przyczyną śmiechu, a czasem dreszczy.

Niby nikt nie wierzy, ale kiedy kolejne przepowiednie sprawdzają się, zaczyna robić się dziwnie…

Baba Wanga była, jak sama twierdziła, jasnowidzką. Widziała to, co spotka ludzkość i dzieliła się tą wiedzą ze światem.

Niewidoma kobieta przewidziała panowanie Hitlera w Europie, II wojnę światową, upadek ZSRR czy katastrofę w Czarnobylu. To, co zdawało się niemożliwe do przewidzenia, dla niej nie było problemem.

1

Zmarła w 1995 roku, w wieku 95 lat. Odeszła przed tym, jak technika poszła mocno do przodu, a mimo wszystko przed śmiercią przewidziała, że w 2004 roku w Azji nastąpi tsunami, a także powstanie ISIS oraz brexit.

Baba Wanga miała też przepowiednie na kolejne lata. Opisała rok 2019 oraz krach gospodarczy, który ma wtedy nastąpić. Wspomniała o tym, że Donald Trump zachoruje poważnie na chorobę, którą ciężko będzie nazwać, a to doprowadzi do utraty słuchu oraz uszkodzenia mózgu. W jej wizjach pojawiał się też Putin, który ma być celem zamachów, a jednego z nich ma dokonać jego własny ochroniarz.

Jasnowidzka powiedziała też, że w 2019 roku nastąpią dwie poważne katastrofy naturalne. Na terytorium Rosji spaść ma meteoryt, który dokona ogromnych spustoszeń, a u wybrzeża wschodniej lub południowo-wschodniej Azji nastąpi tsunami.

Sceptycy drwią z jej słów. Co Wy sądzicie na ten temat?

Źródło: polubione.com

Share