Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Po chwili zakrzyczało dziecko

Wśród wszystkich ras psów, są takie, które częściej stykają się z uprzedzeniami i niepotrzebnie przylepia się im etykietkę. To właśnie Pitbull. Już nie raz przekonaliśmy się, że to wcale nie pies-zabójca a prawdziwy aniołek. O jednym z tych wspaniałych psów jest właśnie nasza dzisiejsza historia.

1

Poznajcie się, to właśnie Hurley:

2

Hurley jest niezwykle dobrym i czarującym psem. Jego właściciel na tyle mu ufa, że podczas spacerów często pozwala mu biegać bez smyczy.

„HURLEY – PRAWDZIWY KŁĘBEK MIŁOŚCI I ŁASKI” – MÓWI SHELBY, JEGO WŁAŚCICIEL.

3

Właśnie podczas jednego z takich spacerów, kiedy Hurley biegał bez smyczy po parku, nagle rozległ się krzyk małego chłopca. Shelby rozglądnął się dookoła, ale nie zobaczył swojego psa obok – ten rzucił się skąd dobiegał krzyk…

4

Po tym jak przybiegł na miejsce, mężczyzna zobaczył zapłakanego chłopca, swojego pitbulla, a obok nich bardzo groźnego, jadowitego węża – Mokasyna miedziogłowca. Wąż chciał zaatakować dziecko, a kiedy ten zakrzyczał, Hurley rzucił się na pomoc. Odciągnął węża od chłopca i przydusił go. Tym samym, pies uratował nieznajomemu dziecku życie.

5

W czasie potyczki z wężem, pies został ukąszony. I kiedy na miejsce dojechały wezwane służby, jego szyja była już mocno spuchnięta, a na wardze można było zobaczyć ślady od ukąszeń. Do tego z jego pyszczka zaczęła iść piana..

Na szczęście, Hurley został szybko przewieziony do kliniki, gdzie uratowano życie temu dzielnemu psiakowi.

Siostra Shelby opublikowała tę historię na Facebooku i właśnie tam zdobyła popularność, a Hurley został ogłoszony prawdziwym bohaterem.

Share

Dodaj komentarz