Zdjęcie policjanta przytulającego porzucone dziecko rozprzestrzeniło się po sieci lotem błyskawicy. Przypatrz się bliżej, a zrozumiesz czemu

James Hurst to mężczyzna, który ledwo zaczął pracę w policji. Mężczyzna jest ojcem dwójki dzieci. Gdy dostał wiadomość, że po ulicach Georgii samotnie chodzi 16-miesięczne dziecko zachował się jak profesjonalista.

Hurst i jego koledzy zostali wezwani do 16-miesięcznego dziecka, które spacerowało samo po mieście. Zdjęcie policjanta z dzieckiem trafiło do sieci i policjant został dosłownie zasypany pozytywnymi komentarzami.

On i jego koledzy wzięli dziecko i zabrali je prosto do szpitala, gdzie zostało przebadane. Mały chłopiec był zestresowany i bardzo zdenerwowany. Hurst był zasmucony tym, co zobaczył i wiedział, że nie może zostawić malucha.

Powiedział:

– „Ten mały chłopiec był bardzo zdenerwowany. Płakał. Zapytałem pracowników szpitala czy mogę go potrzymać żeby go uspokoić i aby można było dalej przeprowadzać medyczne procedury. Powiedziano mi, że nie ma problemu, więc podniosłem chłopca i chwilę później stałem ze śpiącym dzieckiem na rękach. Z całym oporządzeniem było mi ciężko trzymać chłopca. Postanowiłem więc usiąść na łóżku, aby było mi nieco lżej.”

Instynkt tacierzyński włączył się i udało mu się uspokoić chłopca i po chwili leżał ze śpiącym dzieckiem na szpitalnym łóżku.

Zdjęcie policjanta trzymającego śpiące dziecko stało się hitem w Internecie. Mimo wszystko mężczyzna uważa, że wykonywał po prostu swoją pracę i był bardzo zawstydzony wszystkimi pozytywnymi komentarzami, które zebrało zdjęcie.

2

Chłopiec jest już bezpieczny pod opieką urzędników. Mamy nadzieję, że niedługo trafi do kochającego domu.

Oficer Hurst nie sądzi, że zrobił coś nadzwyczajnego:

– „To jest to, co robimy codziennie. Nie tylko ja, ale również 600 innych policjantów pracujących rzem ze mną. Ta praca to o wiele więcej niż ściganie przestępców. Chodzi o służbę dla ludzi i robienie tego, co potrzeba.”

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share