Jego poukładane życie zmieniła jedna wiadomość. 23-latek został ojcem, a kilka dni później dziadkiem

23-letni Tommy Connolly był studentem. Młody mężczyzna uwielbiał spotkania z przyjaciółmi, pracował również na pół etatu. W wolnym czasie trenował bieganie.

W jednej chwili jego poukładane życie całkowicie się zmieniło…

Przez jedną wiadomość na Facebooku został ojcem, a 6 dni później… dziadkiem! Jego 17-letnia kuzynka Angela napisała do niego poruszającą wiadomość, w której prosiła o pomoc.

1

Gdy widzieli się ostatni raz, dziewczyna przeżywała ogromną tragedię. Walczyła z uzależnieniem i została wyrzucona ze szkoły. Niedługo potem zaszła w ciążę i została całkowicie sama, gdyż rodzina się jej wyparła. W akcie desperacji zwróciła się o pomoc do Tommy’ego.

2

Młody chłopak o ogromnym sercu nie zastanawiał się ani chwili. Wiedział, że nawet gdyby Angela nie poprosiła go o pomoc, on zrobiłby to samo – zaopiekował się nią, przygarnął do siebie i zaadoptował. Chciał mieć pewność, że dziewczyna zachowa dziecko, zapewni mu dobre życie i będzie miała gdzie mieszkać.

Tydzień po przeprowadzce jego kuzynka urodziła syna.

3

Tommy każdą chwilę spędzał w szpitalu. Nawet się tam uczył, gdy dziewczyna dochodziła do siebie po porodzie. Obecnie Tommy kontynuuje naukę, ale równocześnie pracuje, aby zapewnić dobre życie swojej rodzinie. Nawet przez chwilę nie żałował decyzji, którą podjął, a „wnuk” jest jego oczkiem w głowie.

„To nie jest jej wina. Pogubiła się. Jest tylko dziewczynką, która potrzebuje pomocy.”

4

Mimo iż jego historia odbiła się szerokim echem na świecie, Tommy wciąż pozostaje skromnym chłopakiem. Nie uważa się za bohatera, a kogoś, kto po prostu zrobił to, co należało. Ma tylko nadzieję, że jego czyn zainspiruje innych do pomocy potrzebującym.

Źródło: lolmania.eu

Share