Dzień, w którym się urodziłeś jest bardzo istotny. Zdradza on Twoją osobowość

Czy wiesz, że dzień tygodnia w jakim przyszedłeś na świat może mieć ogromne znaczenie? Jeśli jesteś ciekaw, czytaj dalej.

Poniedziałek

Niezależność to Twoja podstawowa cecha. Masz niesamowitą zdolność do rządzenia, ale jesteś nieco egoistyczny, co może utrudnić relacje międzyludzkie.

Wtorek

Jesteś osobą empatyczną. Masz ogromne serce, które łatwo można zranić. Chciałbyś widzieć uśmiech na każdej twarzy. Świetnie dogadujesz się z ludźmi i możesz działać w zespole.

Środa

Jesteś osobą bardzo kreatywną. Ludzie wkoło widzą w Tobie coś wyjątkowego. Praca w polityce lub z mediami to dla Ciebie najlepszy wybór.

Czwartek

Potrafisz ciężko pracować. Jesteś osobą bardzo wrażliwą. Często jednak masz słomiany zapał i nie wszystko doprowadzasz do końca. Jesteś bardzo lubiany przez otoczenie, ludzie Cię uwielbiają.

Piątek

Jesteś osobą, która potrafi w sobie rozkochiwać innych. Nie wyobrażasz sobie życia bez posiadania drugiej połowy i dzieci. Uważasz, że ludzie samotni są nieszczęśliwi.

Sobota

Jesteś człowiekiem bardzo inteligentnym ze świetną intuicją. Twoje pomysły mogą zmieniać świat. Powinieneś spędzać więcej czasu sam, bo masz tendencje do wpływania na innych i oddawania im się bardziej niż sobie.

Niedziela

Jesteś osobą bardzo dokładną i jak coś zaczynasz to to kończysz. Jesteś pomocny i zawsze dajesz z siebie 100%. Często przez to bywasz zmęczony, a w efekcie nerwowy. Medytacja to dobry sposób na rozładowanie emocji.

Czy to Ci się zgadza? Odpowiadajcie w komentarzach.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share