Ranking żon według znaku zodiaku. Sprawdź, czy jesteś na liście

Przedstawiamy wam złotą piątkę żon idealnych. Przedstawicielki tych znaków zodiaku to wymarzone kandydatki do tego, by założyć z nimi rodzinę. Sprawdź, czy jesteś na liście!

1. Waga

Łagodna, ciepła, rodzinna, pracowita. Waga będzie pilnować, żeby szanowny małżonek miał wyprasowaną koszulę i skarpetki do pary. W niedzielę upiecze mu ciasto, gdy przyjdą koledzy przyniesie piwo. Na co dzień spokojna i bezkonfliktowa, tylko czasem puszczą jej nerwy. I wtedy lepiej spuścić głowę i wszystkiego spokojnie wysłuchać. Wtedy szybko jej przejdzie.

2. Koziorożec

Nie jest co prawda typem słodkiej przylepy, która będzie za swoim ukochanym wodzić maślanymi oczami, ale na żonę nadaje się doskonale. Dopilnuje, żeby rachunki były popłacone, zadba o to, żeby jej mąż zawsze zjadł śniadanie i nie będzie od niego wymagała stu procent uwagi. Ona też ma swoje sprawy, więc nie będzie problemu z wyjściem na piwo z kolegami.

3. Lew

To taka żona, która zrobi wrażenie na kolegach swojego męża i wzbudzi zazdrość w ich żonach. Zawsze prezentuje się fantastycznie, jest zadbana, elegancka, ma charyzmę. Z taką kobietą u boku odczuwa się wielką dumę Na dodatek Lwica chętnie chwali się swoim mężem i podkreśla jego zalety. A to wspaniale łechta męskie ego.

4. Byk

Pani Byk jest świetnie zorganizowana, dba o dom, hoduje kwiatki, tworzy ładną atmosferę i świetnie gotuje. To taka kobieta, która wyznaje zasadę, że przez żołądek do serca, dlatego nie pozwala sobie na kulinarne niewypały. Do tego woli problemy rozwiązywać niż od nich uciekać, dlatego rozwód z nią to naprawdę ostateczność.

5. Panna

Panna to kobieta długodystansowa. Wierna, zaradna, obowiązkowa, do tego wielce pedantyczna, dlatego swojemu mężowi stworzy dom, który jest czysty, zadbany i ciepły. Z przyjemnością będzie mu się do niego wracać po ciężkim dniu w pracy. Panna nie jest szczególnie romantyczna, ale nadrabia brak czułych słówek gestami, które świadczą o przywiązaniu.

Źródło: magia.onet.pl

Share