Do mediów wyciekło CV Kingi Dudy. Czytaj, z czego para prezydencka może być dumna

Kiedy Andrzej Duda wygrał wybory na urząd prezydenta, media chciały wiedzieć wszystko o jego rodzinie. A zwłaszcza o młodej i pięknej córce, Kindze Dudzie. Teraz do mediów wyciekło jej CV. I to najlepsze, co mogło ją spotkać.

Kinga Duda wiosną skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. 24-latka była jedną z najlepszych studentek, a dyplom otrzymała z wyróżnieniem. Jeden z tabloidów opublikował CV córki prezydenta Andrzeja Dudy. I prawda jest taka, że jest ono niezwykle imponujące.

Ostatnie lata Kinga Duda poświęciła swojej edukacji. Odbyła staże w prestiżowych kancelariach, a nawet w Parlamencie Europejskim. Równolegle do studiów prawniczych skończyła też specjalne programy na amerykańskiej uczelni. Rewelacyjne wyniki w nauce sprawiły, że córka Andrzeja Dudy reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w konkursach prawniczych.

Kinga Duda całkowicie odcięła się od świata mediów, w którym z powodzeniem mogłaby funkcjonować. Wszak na początku tabloidy i prasa kolorowa próbowały uczynić z córki prezydenta pierwszoligową celebrytkę. Paparazzi śledzili niemal każdy jej krok. Gdyby nie to, że 24-latka na co dzień mieszka w Krakowie, to z pewnością jej zdjęcia regularnie pojawiałyby się w mediach. A tak do Krakowa paparazzi zapuszczają się zdecydowanie rzadziej.

Kinga Duda mogłaby być celebrytką

Nie trzeba długo szukać w internecie, aby natrafić na „sensacyjne” wiadomości z życia Kingi Dudy. Najpierw wszyscy prześwietlali związek studentki z kolegą z uczelni. Kiedy para postanowiła się rozstać, wmawiano dziewczynie romans z Maciejem Musiałem.

Aktor i Duda faktycznie zaprzyjaźnili się, a przez jakiś czas paparazzi nie dawali jej spokoju. Wszyscy próbowali uchwycić czułości Musiała z córką prezydenta. Bezskutecznie. Kinga Duda nie prowokowała również tego typu sytuacji. Jak ognia unikała komentowania wszelkich doniesień na swój temat. Gwiazdor również nie wypowiadał się zbyt wylewnie na temat swojej przyjaciółki.

Później próbowano nadszarpnąć wizerunek Kingi Dudy fotkami jak pali papierosy ze znajomymi. Jeden z tabloidów przyłapał studentkę na imprezie ze znajomymi i zrobiono z tego sensację. Rzeczywiście, córce prezydenta mniej wypada. Tylko chyba ktoś zapomniał, że Kinga jest normalną dziewczyną, która tak samo jak inni ludzie w jej wieku wiedzie życie towarzyskie. Prawdopodobnie nie jest idealna i nigdy nie będzie, a palenie papierosów przedstawiano jako najgorsze z możliwych zachowań 24-latki.

To jednak nic! Kiedy Kinga Duda znalazła się w magazynie CKM, nie ze swojej incjatywy, rozpisywano się o wielkim konflikcie w jej rodzinie. Redakcja pisma uznała córkę prezydenta za jedną z najseksowniejszych Polek. Studentka jest atrakcyjną dziewczyną, która nie epatuje swoją cielesnością na co dzień. Wiele osób próbowało ją jednak zaszufladkować jako skandalistkę, która za wszelką cenę chce wyrwać się z ram, w które została obsadzona.

Kinga Duda skupiła się na studiach
Romans z Maciejem Musiałem, epizod w CKM i palenie papierosów miały być swego rodzaju buntem. Prawda jest zupełnie inna niż wielu mogłoby się wydawać.

Kinga Duda jest ambitną dziewczyną, która nie przejmuje się tym, jak media próbowały wykreować jej wizerunek. Z racji tego, że na co dzień mieszka w Krakowie, łatwiej było jej się odciąć od show-biznesu i tej całej medialnej machiny. Dzięki temu robiła swoje.

Udowodniła, że jest pracowita i chce coś w życiu osiągnąć ciężką pracą, a nie znajomościami, które zapewniłby jej znany tata. Duda nie ma potrzeby zaistnienia w „wielkim świecie” celebrytów i udawania kogoś kim nie jest. Skupiła się na nauce i dzięki temu ma już na koncie trochę sukcesów.

Chociaż mogłaby czerpać garściami i codziennie mówić o swoich osiągnięciach na łamach mediów, to ona milczy i robi swoje.

Brawo!

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Share