Lech Wałęsa znowu zaskoczył wszystkich. Rubasznie o pięknej kobiecie pod prysznicem

Lech Wałęsa potrafi zaskoczyć każdego! Były prezydent przede wszystkim zaskakuje swoimi wpisami i nagraniami, które pokazuje na Facebooku. Potrafi też wprawić w osłupienie, gdy podaje dalej dziwne zdjęcia, czy filmiki uderzające w PiS. Ale ostatnio zaszokował piękną, czarnoskóra kobietę. Wałęsa zrobił to na żywo, na oczach wielu osób.

Lech Wałęsa nie kryje się z tym, co myśli. Dlatego bywa, że zaskakuje i wprawia w osłupienie swoimi wypowiedziami. Tak było w środę, gdy gościł na uroczystym otwarciu luksusowego hotelu w Gdańsku. Na otwarciu miejsca zebrało się wielu gości, zaproszony został też Wałęsa. Były prezydent nie tylko przybył na otwarcie hotelu, ale jako wyjątkowy gość, został poproszony o zabranie głosu.

Podkreślił, że bardzo go cieszy rozwój Gdańska, bo żeby coś powstało w Gdańsku, on właśnie walczył, walczył w końcu o wolność i rozwój kraju. Na scenę zaprosiła go prowadzące otwarcie piękna, ciemnoskóra kobieta. Wysoka i elegancko ubrana musiała zrobić wrażenie na Wałęsie, bo to właśnie jej poświęcił kilka ostatnich słów swojego wystąpienia. Gdy już kończył przemowę, powiedział coś, co wywołało salwy śmiechu na sali i zmieszanie pięknej kobiety.

Wałęsa w swoim stylu, czyli bez owijania w bawełnę wypalił nagle: – Zwracam pani uwagę, żeby się bardziej pani nie odchudzała, bo nie trafi na wodę pod prysznicem!

Oczywiście chodziło mu o to, że kobieta była bardzo zgrabna, wysoka, szczupła o wyglądzie modelki. A skoro tak, to Wałęsa zatroskał się, czy skoro jest taka szczuplutka, to woda z prysznica, która leje się wąskim strumieniem na pewno na nią trafi. Ot taki żarcik. Nagranie z dowcipem Wałęsy można zobaczyć na jego Facebooku, gdzie została umieszczona wideo relacja z uroczystości otwarcia hotelu. Są też zdjęcia, które poruszyły internautów. Głównym tematem ich rozmów stały się… sandały Wałęsy. Zobaczcie sami:

Krótko i na temat – Holiday Inn

Posted by Lech Wałęsa on Wednesday, June 26, 2019

Source: facebook.com

Posted by Lech Wałęsa on Wednesday, June 26, 2019

Źródło: se.pl

Share