Nieoficjalne: Kinga Duda chce się odciąć od ojca? Wyprowadza się z Polski na stałe

Kinga Duda skończyła niedawno studia prawnicze, czym chętnie pochwalił się jej tata. Właśnie pojawiły się informacje na temat tego, że córka prezydenta będzie chciała wyprowadzić się z Polski. Media podają, że 24-latka chce odciąć się od ojca.

Kinga Duda mimo swojego młodego wieku może pochwalić się bogatym CV, a to wszystko za sprawą licznych praktyk w najbardziej prestiżowych kancelariach. Co więcej, córka Andrzeja Dudy ukończyła studia ze zniewalającymi wynikami, co otwiera przed nią wiele drzwi do owocnej kariery. Jak się jednak okazuje, Kinga może nie chcieć korzystać z nich w Polsce i to wszystko przez swojego ojca. Bardzo prawdopodobne, że córka prezydenta niedługo opuści kraj.

Rodzina prezydencka na wyjeździe

Nie tak dawno prezydent wraz z żoną i córką udali się do Stanów Zjednoczonych. Choć rodzina już wróciła do kraju, wciąż nie zdradziła, co było powodem nagłego wyjazdu i to w pełnym składzie. Wielu jednak spekuluje, że może mieć to związek z ukończeniem przez 24-latkę studiów prawniczych. Media coraz szerzej obiegają nieoficjalne informacje dotyczące wyprowadzki Kingi, która być może to właśnie w USA miałaby zostać na dłużej.

Jak wiadomo, dzięki swoim licznym osiągnięciom, absolwentka prawa może zdobyć pracę w najlepszych kancelariach nie tylko w Polsce, a zatrudnienie za granicą może przynieść jej jeszcze większy sukces. Niektórzy uważają, że właśnie to miałoby być motywacją Kingi do opuszczenia kraju, jednak pojawiają się również zupełnie inne, o wiele bardziej szokujące informacje.

Kinga Duda chce się odciąć od ojca?

Innym powodem do wyprowadzki aż za ocean miałby być jej ojciec. Ponoć Kinga Duda nie chciałaby być w każdym miejscu rozpoznawalna jako córka prezydenta i tym bardziej sławie zawdzięczać swoje osiągnięcia. 24-latka nigdy nie odniosła się do tych założeń publicznie, jednak nie wykluczone, że jest w nich sporo prawdy. Dzięki wyprowadzce do USA, Duda mogłaby rozwijać swoją karierę prawniczą dzięki swoim umiejętnością, a nie ojcu na najważniejszym w kraju stanowisku. Jak widać tata, który pełni tak ważną funkcję, to nie tylko same korzyści.

Źródło: pikio.pl

Share