Nieznane fakty z życia Marty Kaczyńskiej. Kim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska, jako trzykrotna mężatka, ma spore doświadczenie w związkach. Wychowuje trójkę dzieci, które są jej całym światem. W branży prawniczej poznała swojego drugiego męża, Marcina Dubienieckiego, którego uwiodła inna kobieta. Jak się okazuje, osobą, która zamieszała w głowie mężowi Marty Kaczyńskiej, jest była żona polskiego bramkarza polskiej reprezentacji piłki nożnej, Artura Boruca. Przedstawiamy fakty z życia nowej miłości męża Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Odkąd jej rodzice zginęli w katastrofie Smoleńskiej, Marta dużo czasu poświęcała ich upamiętnieniu. Rodziny ofiar katastrofy Smoleńskiej w każdą rocznicę przypominają sobie to dramatyczne wydarzenie. Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach, która miała rzucić trochę światła na ich relację. Choć wcześniej nie była traktowana jako osoba publiczna, od chwili tragedii bardzo często pojawia się w mediach, a publikowane przez nią felietony wywołują ogromne kontrowersje. Kaczyńska lubi w nich poruszać kwestie społeczne i rodzinne, choć sama ma wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe związane z licznymi zmianami partnerów oraz zawirowaniami dotyczącymi tego, kto jest ojcem jej pociech.

Marta Kaczyńska wychowuje dwie córki i syna. Pierwsza córka, Ewa Smuniewska, urodziła się ze związku z Piotrem Smuniewskim. W 2007 roku urodziła się druga córka, Martyna Dubieniecka, której biologicznym ojcem jest Marcin Dubieniecki. W 2018 roku Marta Kaczyńska związała się z Piotrem Zielińskim, któremu urodziła trzecie dziecko – syna. Córka zmarłego prezydenta jest bardzo często krytykowana na taki styl życia – wypomina jej się, że mimo iż jej ojciec słynął z konserwatywnych poglądów i promowania określonego modelu rodziny, ona postępuje zupełnie inaczej. Wiadomo jednak, że Kaczyńska zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony ojca i choć często starał jej się doradzać, to pozostawiał jej zupełną swobodę i zawsze był z niej dumny – bez względu na okoliczności.

Odkąd stała się popularna i zdobyła nieco fanów, Marta Kaczyńska udziela się również często na swoim Instagramie. Ma tam spore grono wielbicieli, którzy z chęcią komentują różne artystyczne fotografie, które są jej pasją. W mediach społecznościowych dzieli się również cząstką swojego prywatnego życia. Przeglądając je profile, możemy zobaczyć jak mieszka, co jada, gdzie wybiera się na wakacje. Dużo wolnego czasu poświęca swoim dzieciom i wiele rzeczy robi z uwagi na nie. Z dumą chwali się wspólnymi pasjami, które dzieli z córkami, czyli jazdą konną i zwierzętami. Duża część jej postów przedstawia małego pieska, którego rozpieszcza wraz z pociechami. Widać, że choć przeżyła wiele zawirowań w życiu prywatnym i miłosnym, nie wpłynęło to zupełnie na jej przywiązanie do dzieci. Ich relacje są pełne miłości i wszystko wskazuje na to, że mama jest dla swoich pociech najlepszym przyjacielem. Zapewne – podobnie jak zmarły Lecha Kaczyński dla niej, ona również stara się wspierać swoje dzieci, doradzać im i pokazywać taką drogę przez życie, by były szczęśliwe.

Marta Kaczyńska rozstawała się z mężczyznami dwukrotnie. Wystąpiła do sądu o unieważnienie związku małżeńskiego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Później, drugi mąż wystąpił o rozwód, a później widziano go z kochanką. Wydarzenia te wywołały potężną burzę wśród internautów. W mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki krytycznych komentarzy od osób, które wypominały kobiecie egoizm przejawiający się w publikowaniu konserwatywnych poglądów, podczas gdy sam styl jej życia obrazuje zupełnie coś innego. Rozstanie z pierwszym mężem było skandalem, lecz prawdziwa afera wybuchła w momencie rozwodu z drugim ukochanym, który bardzo szybko znalazł pocieszenie w ramionach zupełnie innej osoby. Dla wielu tajemnicą jest to, kim jest kobieta, która zabrała męża Marcie Kaczyńskiej. Przedstawiamy kulisy związku byłej żony Artura Boruca z mężem Marty Kaczyńskiej, Marcinem Dubienieckim.

1

Trzykrotna mężatka

Marta Kaczyńska jest trzykrotną mężatką. Z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim rozstała się w 2007 roku, później z Marcinem Dubienieckim po 9 latach związku, rozwiedli się w 2016 roku, a w 2018 wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskim, z którym jest do dziś.

2

Drugi mąż

Marcin Dubieniecki to polski przedsiębiorca i adwokat. Zamieszany był w kilka kontrowersyjnych spraw. Spędził w więzieniu 14 miesięcy za wyłudzenie prawie 15 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Był drugim mężem Marty Kaczyńskiej.

3

Żona Artura Boruca

Jak się okazuje, Marcin Dubieniecki złożył pozew rozwodowy Marcie Kaczyńskiej, ponieważ nawiązał relację z byłą żoną Artura Boruca. Była nią Katarzyna Modrzewska, która z polskim bramkarzem była w związku małżeńskim od 2001 roku. Zakończył się on w 2009 roku, a sam Artur opowiadał o tym, że Katarzyna utrudnia mu kontakty z dzieckiem, na które piłkarz płacił 17 tys. alimentów. Obecnie, Artur związał się z Sarą Mannei.

4

Poznali się w sądzie

Marcin Dubieniecki poznał Katarzynę Modrzewską podczas sprawy rozwodowej jej oraz piłkarza Artura Boruca. Reprezentował jej stronę w sądzie i w ten sposób się poznali. Para była przesłuchiwana pod względem wyłudzeń z funduszu dla niepełnosprawnych.

5

Zaplanował sobie przyszłość z kochanką

Katarzyna Modrzewska wraz z Marcinem Dubienieckim wywalczyli ogromne alimenty od Artura Boruca i połączyło ich uczucie jeszcze podczas związku z Martą Kaczyńską. Jakiś czas później pojawił się wniosek o rozwód, wychodzący od Dubienieckiego. Planował z Modrzewską przyszłość. Zrobił z niej panią prezes zarządu firmy Abud Consulting.

6

Nie komentują tej sprawy

Marta Kaczyńska oraz Marcin Dubieniecki nigdy nie skomentowali sytuacji, które działy się w tamtym okresie. Nie otrzymano odpowiedzi na pytania, które dotyczyły rozwodu, związku, czy romansu z Katarzyną Modrzewską.

7

Układają sobie życie

Katarzyna Modrzewska to osoba, która odebrała męża Marcie Kaczyńskiej. Kobieta uważała swojego byłego męża, Artura Boruca za niezrównoważonego psychicznie i pomimo ogromnego majątku, który Artur zaoferował jej podczas sprawy rozwodowej, wspólnie z Marcinem Dubienieckim, wywalczyli jeszcze ogromne alimenty. Ograniczyła kontakt dziecka z ojcem piłkarzem, a jakiś czas temu urodziła dziecko Marcinowi Dubienieckiemu.

Źródło: pikio.pl

Share