Zdenerwowany ojciec 6 dzieci oczaruje jurorów piosenką Bee Gees – rzucili się na złoty przycisk

Zdenerwowany ojciec 6 dzieci staje na scenie amerykańskiego Mam Talent. Gdy zaczyna śpiewać hit Bee Gees, otrzymuje aplauz od widowni i jurorów.

Każdy, kto kiedykolwiek widział amerykański Mam Talent wie, że juror Simon Cowell nie jest łatwy do zadowolenia. Tylko kilka razy udało się go zachwycić.

Michael Ketterer jest ojcem szóstki dzieci. Mówi jury, że część z nich jest adoptowana z różnych domów zastępczych. Oprócz tego pracuje z osobami chorymi psychicznie jako pielęgniarz.

Gdy wchodzi na scenę, jest zdenerwowany i nieco onieśmielony. Poszedł do programu, aby zainspirować swoją rodzinę i dzieci. Wierzy, że jeśli pokaże im, że ich tata może spełniać swoje marzenia, to oni także mogą osiągnąć swoje cele i nic nie jest niemożliwe.

Zaśpiewał hit Bee Gees

Michael wybrał piosenkę Bee Gees „To love somebody” i ciężko nie mieć gęsiej skórki, gdy zaczyna śpiewać. W połowie piosenki widzowie wstają i zaczynają klaskać. Nawet jurorzy są pod wrażeniem.

Na koniec Michael otrzymuje głośny aplauz. Simon Cowell mówi mu, że jest pod ogromnym wrażeniem, a następnie przyciska złoty przycisk.

Ojciec 6 dzieci jest prawdziwą inspiracją, zwłaszcza dla tych maluchów, które były w domach zastępczych!

Jak Ci się podoba wykonanie piosenki Bee Gees przez Michaela?


Source: youtube.com

Źródło: doceniac.com

Share

Dodaj komentarz