Meghan pokazała synka. Podobny do Harry’ego?

16 czerwca w Wielkiej Brytanii obchodzono dzień ojca. To dzień szczególny dla księcia Harry’ego, który zaledwie sześć tygodni temu powitał na świecie swojego pierworodnego synka. Archie Harrison Mountbatten-Windsor ma już rzeszę fanów o czym świadczą liczne komentarze na Instagramie jego rodziców. To właśnie tam Meghan zamieściła najnowsze zdjęcie chłopca.

Chociaż brytyjskie media twierdziły, że Harry i Meghan chcą za wszelką cenę chronić prywatności synka, a co za tym idzie nie będą publikować zdjęć Archiego w mediach społecznościowych, stało się inaczej.

Na oficjalnym Instagramie księżnej i księcia Sussexu, pojawiła się nowa fotografia ich synka. Wszystko wskazuje na to, że autorką postu jest sama Meghan, publikacja zawierała bowiem także życzenia z okazji dnia ojca. Święto jest obchodzone w Wielkiej Brytanii 16 czerwca. – „Szczęśliwego Dnia Ojca! I życzenia wyjątkowego pierwszego Dnia Ojca dla księcia Sussexu” – napisano.

Na zamieszczonej fotografii w kolorze sepii mały Archie trzyma swojego tatę za palec. Urocze zdjęcia zachwyciło fanów rodziny brytyjskiej. Internauci w kometarzach rozpływają się nad Archiem pisząc, że jest „śliczny” i „słodki”. Chociaż chłopiec jest mało widoczny, niektórzy przekonują, że jest podobny do taty: „Cały książę Harry!” – można przeczytać w jednym z komentarzy. Inni uważają, że Archie ma oczy po mamie.

To nie pierwszy raz, gdy Meghan postanowiła pochwalić się synkiem na Instagramie. Po raz pierwszy zdjęcie chłopca pojawiło się na oficjalnym koncie pary w dniu matki. Wówczas to internauci mogli zobaczyć jedynie stopy chłopca na tle niezapominajek – ulubionych kwiatów księżnej Diany. Wtedy również Meghan dołączyła do fotografii życzenia.

1

2

3

4

Źródło: fakt.pl

Share