Szpak miał zaśpiewać w Opolu, ale odwołał swój występ. Co się stało?

Michał Szpak odwołał swój występ na festiwalu w Opolu. Artysta miał zaśpiewać w opolskim amfiteatrze podczas koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI ” z udziałem artystów urodzonych po 1989 roku. W ostatniej chwili okazało się, że zabraknie go na niedzielnym koncercie. Szpak musiał odwołać swój występ ze względu na zły stan zdrowia.

Przed nami trzeci dzień 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tego dnia scenę opolskiego amfiteatru zdominują artyści młodego pokolenia, urodzeni po roku 1989. Jedną z gwiazd koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LatWolności” miał był Michał Szpak. Ku rozpaczy fanów artysty, okazało się, że jego występ został odwołany. Szpak w ostatniej chwili wycofał się z udziału w opolskim festiwalu ze względu na problemy zdrowotne.

Kilka ostatnich dni Michał Szpak wraz ze znajomymi spędził na wakacjach w Izraelu, gdzie wziął udział w telawiwskiej paradzie równości.

View this post on Instagram

#freedom #love #peace #holiday #friends By @dawidplaczek ❤️

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

W ubiegłą sobotę, po powrocie do kraju dał plenerowy koncert w Pobiedziskach w Wielkopolsce. Po tym występie artysta opublikował na swoim profilu na Instagramie relację, w której podziękował fanom za koncert. Okazało się już wtedy nie czuł się najlepiej.

– Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Przepraszam, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko – powiedział Michał.

Niestety stan jego zdrowia nie poprawił się i artysta był zmuszony odwołać swój niedzielny występ na festiwalu w Opolu. Tego samego dnia Szpak miał pojawić się także na plenerowym koncercie w Strzegomiu, ale i ten występ trzeba było odwołać.

Fani Michała Szpaka, którzy czekali na jego występ podczas tegorocznego festiwalu w Opolu z pewnością będą zawiedzeni. Powody do radości mają natomiast fani Edyty Górniak, która z powodu zasłabnięcia nie pojawiła się na piątkowym koncercie „Od Opola do Opola”. Diwa czuje się już lepiej i ma zaśpiewać przed opolską publicznością już w niedzielę.

1

2

3

4

Źródło: fakt.pl

Share