Trudno uwierzyć, że naprawdę tak wyglądała. Przez do sieci wyciekło stare zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej z synem

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny pochwaliła się na Instagramie swoim synem. Okazało się, że na zdjęciu załapała się ramka ze starą, rodzinną fotografią. Mało kto spodziewał się, że tak kiedyś wyglądała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska wkroczyła w świat celebrytów za sprawą znanego programu „Królowe Życia”. Fani kojarzą ją jako osobę, która nie stroni od mocnego makijażu i usług specjalistów od medycyny estetycznej. Dlatego też niemałym szokiem może być dla nich stara fotografia Dagmary, która znalazła się w tle zdjęcia syna na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Wszystko widać na starym zdjęciu rodzinnym

„Królowa życia” nierzadko chwali się swoim synem Conanem w mediach społecznościowych. Zrobiła to po raz kolejny, pokazując syna w opasce ze święcącymi się rogami diabła, znanej z imprez karnawałowych.

– Od małego diabeł. Rogi Conankowi zostały do dziś – napisała w opisie zdjęcia.

Jednak najważniejszy na zdjęciu jest pewien szczegół, który pojawił się w tle. Twarz Conana została ujęta dokładnie obok rodzinnego zdjęcia sprzed lat, na którym Dagmara Kaźmierska jestnie do poznania. Na fotografii ma upięte, czarne włosy, a do czego fani nie są przyzwyczajeni. Można też zauważyć, że upodobanie do dużej ilości biżuterii zachowało się w zwyczajach celebrytki pomimo upływu lat. Już na starym zdjęciu widać masywną bransoletę i spore kolczyki.

Fani nie poznali Dagmary Kaźmierskiej na starej fotografii. Zaskoczeni komentują zdjęcie

Obserwujący celebrytkę na Instagramie byli zaskoczeni jej dawnym wyglądem. W komentarzach nie tylko zachwycali się wyglądem małego Conana, ale i przyznawali się do zaskoczenia starym „image” Dagmary.

– Dagmarka w ciemnych włosach. Lepiej ci w blondzie (w sumie, ładnemu we wszystkim ładnie) – skomentowała fanka.

– Dagmara, Ty się nic nie zmieniasz. Zdjęcie w tle mówi wszystko, tylko blond włosy jak na królową przystało – napisała użytkowniczka Instagrama.

– Zdjęcie powyżej sztos mam wrażenie, że się nie zmieniłaś nic oprócz włosów – komplementowała internautka.

– Ale ładnie Pani było w czarnych włoskach, petarda – napisała inna użytkowniczka.

Źródło: pikio.pl

Share