9 porad, które powinna poznać każda kobieta. Szkoda, że nie znałam tych sztuczek wcześniej!

Każda z nas chce pięknie wyglądać, co wcale nie musi się wiązać z wydawaniem małej fortuny na kosmetyki, zabiegi u kosmetyczek i modne ubrania. Wystarczy trochę pomysłowości, by móc świetnie się prezentować każdego dnia! Podajemy 14 sprawdzonych przez internautki sposobów na ułatwienie sobie codziennej walki o piękny wygląd.

1.Kręcone włosy

Wystarczy opaska do włosów, by wyczarować piękne fale! Załóżcie opaskę, oplączcie wokół niej włosy i zostawcie na kilka godzin (a najlepiej na całą noc). Efekt będzie świetny!

2.Większe oczy

Zasada jest prosta – czarna kredka sprawi, że oczy i owszem, będą wyrazistsze, ale i mniejsze. Za to biała kredka powiększy oko i doda mu niewinnego uroku.

3.Wpijające się fiszbiny

Chyba każdej z nas zdarzył się mały wypadek i musiałyśmy męczyć się z drutem wbijającym się w delikatną skórę piersi. Aby nie cierpieć, wystarczy kupić plaster (z tych grubszych, z opatrunkiem) i zakleić nim miejsce, z którego wychodzi fiszbin.

4.Czyste pędzle

Czasem zapominamy, że pędzle i inne przybory do makijażu trzeba regularnie czyścić. Najlepiej będzie wymieszać w równych proporcjach oliwę z oliwek i zwykły płyn do mycia naczyń. Tym myjemy pędzle i dokładnie płuczemy je pod bieżącą wodą.

5.Dolne rzęsy o większej objętości

Zobaczcie na nagraniu, jak wyczarować piękne, gęste rzęsy.

6.Idealnie pomalowane rzęsy – i tylko one

Sztuczka z plastikową łyżką zawsze działa. Włóżcie ją pod rzęsy tak, jak na zdjęciu. Efekt na pewno Wam się spodoba.

7.Połamane cienie

O to, by cienie połamały się, naprawdę nie jest trudno… Na szczęście można naprawić szkody najpierw zamieniając cały cień w puder, a następnie dodając do niego kroplę 70%-ego alkoholu.

8. Zagęszczona linia włosów

Nawet na to pomogą kosmetyki! Zobaczcie na nagraniu, jak wymodelować włosy!

9.Nowe życie cieni do powiek

Jeśli praktycznie nie używasz konkretnego cienia, być może spodoba Ci się w roli błyszczyka do ust. Dodaj do niego trochę wazeliny, połącz i gotowe.

Źródło: podaj.to

Share