23-letnia kobieta sądziła, że będzie mieć bliźnięta, ale gdy podczas usg lekarz powiedział jej prawdę, nie mogła przestać płakać

Ciąża, zwłaszcza ta pierwsza, wywraca życie każdej pary do góry nogami. Zmienia się wszystko – priorytety rodziców, sposób patrzenia na świat…

Czeska para Alexandra Kinova i jej narzeczony Antonio mieli tylko po 23 lata, gdy dowiedzieli się o ciąży kobiety. Przez myśl im jednak nie przyszło, że w ich wypadku zmiana będzie dużo większa niż u innych rodziców!

Brzuch Alexandry rósł w wyjątkowo szybkim tempie, dlatego kobieta bez zaskoczenia przyjęła informację o ciąży bliźniaczej. Jednak już podczas następnego badania USG lekarze szybko zweryfikowali swoją diagnozę. Rodzice zostali poinformowani, że mogą spodziewać się trojaczków! Już wówczas Alexandra z trudem hamowała łzy.

Młoda para nie miała pewności, jak poradzą sobie z wychowaniem chociażby jednego dziecka, a tymczasem okazało się, że będzie ich aż trójka. Czekało ich prawdziwe wyzwanie! Jednak dopiero następne badanie przeraziło ich na dobre…

1

Przy kolejnym USG lekarz zobaczył rozwijający się czwarty płód. Od tej pory rodzice obawiali się umawiać na kolejne rutynowe badania… Ostatecznie Alexandra wydała na świat pierwsze w Czechach pięcioraczki!

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda brzuch kobiety noszącej piątkę dzieci, to spójrzcie na to zdjęcie.

2

Niedługo przed terminem za sprawą cesarskiego ciecia na świecie pojawiła się piątka zdrowych maluszków: czterech chłopców (Deniel, Michael, Alex i Martin) i jedna dziewczynka (Terezka).

Na szczęście młodzi rodzice radzą sobie wyśmienicie, a dodatkowo…

3

Pięcioraczki wywołały ogromne zainteresowanie medialne, dzięki czemu rodzina uzyskała specjalne finansowe od rządu i indywidualnych darczyńców.

4

Maleństwa są wyjątkowo fotogeniczne, pewnie nie będzie trzeba długo czekać na pierwsze propozycje udziału w reklamach.

Share

Dodaj komentarz