70-letni milioner obsypie cię złotem. Pod jednym warunkiem

Mowa o Benjaminie Slade, 70-letnim brytyjskim baronecie, który w nietypowy sposób poszukuje partnerki. Ze swoją niecodzienną propozycją zwrócił się do wszystkich kobiet na świecie!

1

Wybranka musi spełnić jeden warunek mężczyzny – ma wydać na świat jego potomka. Z tego względu istotny jest jej wiek – musi być młoda. Jej wykształcenie i pochodzenie nie mają znaczenia. Jesteście ciekawi, co oferuje w zamian?

2

Arystokrata deklaruje, że jego wybranka do końca swego życia nie będzie musiała pracować, a on zapewni jej luksusowe warunki życia w swoim XII-wiecznym zamku. Do jej dyspozycji będzie również służba.

3

Sir Benjamin jakiś czas temu rozstał się ze swoją niespełna 50-letnią żoną. Uznał, że Bridget Convey jest zbyt stara, by urodzić mu dziecko. Nowa partnerka musi być znacznie młodsza.

4

By znaleźć idealną kandydatkę, mężczyzna zatrudnił sztab pracowników. Po przeprowadzonej przez nich weryfikacji, spotyka się z wybranymi kobietami.

Choć do tej pory nie doczekał się potomstwa, sir Benjamin nie ma wątpliwości co do swej płodności i witalności. By przygotować się na poczęcie, a następnie przyjście na świat spadkobiercy, zmienił swoją dietę i tryb życia.

Jak Wam się podoba jego propozycja? Skorzystałybyście z niej?

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *