To, co wróżki dostrzegają w naszych dłoniach, możemy sprawdzić sami. Wystarczy popatrzeć

Ludzie mają różne linie na dłoniach. Jedne są wyraźniejsze, inne nie. To, jak mocno zostały zaznaczone, mówi wiele o Twojej przyszłości i celach.

5 głównych linii

Spójrz na swoją dłoń i odnajdź na niej 5 głównych linii. Później przeczytaj informacje poniżej i dowiedz się czegoś o sobie i swojej przyszłości.

Linia serca

1

Linia serca odnosi się do spraw miłosnych. Im mocniej zarysowana, tym głębsze jest Twoje uczucie. Długość linii oznacza moc, z jaką doświadczasz miłości. Im jest dłuższa, tym większe prawdopodobieństwo na to, że będziesz kochany.

Przyłóż do siebie obie dłonie i sprawdź czy te dwie linie wyrównują się

Na lewej ręce jest wyżej

2

Jeśli linia na lewej ręce jest wyżej, oznacza to, że ciągle żyjesz walką o miłość. Jesteś osobą, która cieszy się wyzwaniami i lubisz zdobywać. Twoje uczucia opierają się głównie na namiętności i pożądaniu. Są ogniste i intensywne, ale nie trwają długo.

Na prawej ręce jest wyżej

3

Ludzie, którzy mają tę linię wyżej na prawej ręce, często są uderzająco piękni. Przyciągasz zazwyczaj osoby, które są starsze, nie tylko w miłości, ale i przyjaźni. Nienawidzisz przestrzegania zasad i nakazów. Nie lubisz podąż za tłumem i szukasz miłości w nietypowych miejscach. Pociągają Cię osoby zupełnie inne niż Ty. Zwracasz uwagę na ludzi, którzy wyróżniają się z tłumu. Jesteś bezpośredni i konsekwentny w związku.

Obie są równe

4

Kiedy obie linie serca idealnie dopasowują się do siebie, oznacza to, że masz czyste serce. Jesteś łagodny i rozważny w miłości, a swój optymizm roztaczasz wokół siebie. Co więcej, empatia jest Twoją dominującą cechą, a Twój partner wie, że zawsze może na Ciebie liczyć i prosić Cię o wsparcie, nawet w najgorszym czasie. Osoba, którą zdecydujesz się poślubić, będzie prawdziwym szczęściarzem. Zawsze znajdziecie sposób na to, aby wszystko działało.

Linia głowy

5

Linia głowy określa Twój umysł i skłonność do działań intelektualnych. Jeśli jest głęboka, oznacza to, że myślisz analitycznie. Jeśli jest długa, oznacza to, że masz wiele zainteresowań. Jeśli zdarzają się w niej jakieś przerwy, może to świadczyć o tym, że jesteś niezdecydowany i zastanawiasz się nad czymś, nawet długo po podjęciu decyzji.

Linia życia

6

Zrozumienie linii życia jest proste. Im jest dłuższa, tym dłużej będzie trwało życie. Jeśli pojawi się w niej przerwa, może to wskazywać na poważny wypadek lub chorobę zagrażającą życiu. Jej głębokość wskazuje także na intensywność Twojego życia.

Linia przeznaczenia

7

Linia przeznaczania, lub losu pokazuje to, jak silne zdarzeni, które są poza Twoją kontrolą, wypływają na Twoje życie. Im jest głębsza, tym wpływają one bardziej. Jeśli jest w niej dużo załamań, wskazuje to na częstotliwość takich wydarzeń.

Linia słońca

8

Ta linia mówi o Twoim bogactwie i sławie. Jeśli jest głęboka, sam wiesz, co to oznacza… Im dłuższa, tym “złoty okres” w Twoim życiu będzie dłuższy.

Im wyraźniejsze są linie na Twoich dłoniach, tym spokojniejszym i bardziej trzeźwo myślącym człowiekiem jesteś. Im więcej mniejszych linii, tym jesteś bardziej pomysłowy i kreatywny.

Share

Dodaj komentarz