Godlewskie nie próżnują. Dodały właśnie kolędę „Jezus Malusieńki” w swoim wykonaniu

Siostry Godlewskie to bez wątpienia jedne z najbardziej kontrowersyjnych sióstr polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że pierwszy raz zrobiło się o nich głośno rok temu, dzięki własnej interpretacji świątecznego utworu pt. „Pada śnieg”. Teraz, w związku ze zbliżającą się Gwiazdką, postanowiły przypomnieć o sobie po raz kolejny.

Esmeralda i Małgorzata wzięły na warsztat… kolędę

Godlewskie postanowiły na swój sposób zinterpretować jedną z najpiękniejszych polskich kolęd, jaką jest „Jezus Malusieńki”. I choć ich wykonanie ujrzało światło dzienne dopiero dzisiaj, nagranie błyskawicznie zalała fala nieprzychylnych komentarzy. Internauci nie mają najmniejszych wątpliwości – nie chcą, aby siostry publikowały kolejne covery tego typu utworów.

Reakcje internautów

No i mój koszmar się spełnił. Jednak nagrały kolędę. Skończcie z tym ośmieszaniem się, proszę was, wszyscy was nie cierpią, nie licząc oczywiście napalonych zboków, którzy ślinią się na widok waszych plastikowych cycków

One powinny mieć sądowy zakaz śpiewania, dla dobra społeczeństwa

Już wiem dlaczego karpie nie wydają dźwięków..

Ona na początku wygląda jak by dostała Parkinsona – czytamy pod nagraniem

Nie da się ukryć, że w oryginale to przejmujący, a zarazem wzruszający utwór, który zwykle jest śpiewany z pewnego rodzaju zadumą.

Jak poradziły sobie z tą piękną kolędą siostry Godlewskie? Ocenę pozostawiamy Wam!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz