Ma zaledwie 18 dni, a robi coś, czego dzieci w jego wieku nie potrafią. Aż ciężko w to uwierzyć

Kiedy na świat przychodzi dziecko, dostrzegamy w nim same najpiękniejsze cechy. Podziwiamy to, jak śpi, entuzjastycznie na nas patrzy i reaguje. Chwalimy naszą pociechę i wydaje nam się, że jest nad wyraz wyjątkowa. Oczywiście tak jest, bo każde dziecko jest dla rodzica najpiękniejsze i najmądrzejsze. Jednak docenić trzeba te maluchy, które potrafią coś niezwykłego w bardzo młodym wieku.

Takim właśnie wyjątkowym chłopczykiem jest Adam Power z miasta Pennsauken w południowej części stanu New Jersey. Co takiego robi 18-dniowy bobas?

Adam sam je!

Oczywiście nie mamy na myśli tego, że idzie do kuchni, gdzie przygotowuje sobie kanapki, ale chodzi o sposób trzymania butelki z mlekiem! Czyż to nie jest zaskakujące?! To przecież czynność, której nie wykonują noworodki. Na temat tego niesamowitego zjawiska wypowiedzieli się lekarze:

Niektóre niemowlęta mają wystarczająco dużo siły i umiejętności, aby trzymać butelkę już od szóstego miesiąca. Inne dzieci robią to w okolicy 10 miesiąca. Jedynym sposobem na stwierdzenie, czy dziecko może trzymać, jest przekazanie mu jej i asekurowanie tego, co będzie się działo.

Mama chłopca, Navy, powiedziała ABC 7 Action News, że teściowa dała małemu Adamowi butelkę, aby zobaczyć, co się stanie, gdy ten miał zaledwie tydzień. Ku jej zdziwieniu, dziecko przechyliło butelkę i zaczęło pić.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz