Dwa uratowane psy do walk widzą się po raz pierwszy – wszyscy z zapartym tchem obserwują co się wydarzy

Pitbulle Maggie i Vito miały bardzo brutalne życie. Te dwa psy były używane jako psy do walk. To doświadczenie pozostawiło fizyczne i emocjonalne blizny.

Po latach więzienia i zmuszania do walk Maggie i Vito zostały ostatecznie uratowane przez Detroit Bully Corps.

1

Detroit Bully Corps (DBC) to grupa ratunkowa dla zwierząt, która opiekuje się byłymi psami walczącymi.

Vito przyjechał do Detroit Bully Corps w 2012 roku, a Maggie dotarła tam w 2013 roku. Podczas, gdy większość psów przybywających do schroniska jest przestraszonych i nerwowych, Maggie i Vito byli bardzo przyjaźnie nastawieni. I tak, Detroit Bully Corps zdecydowało się przedstawić je sobie nawzajem.

2

Pracownicy DBC przyprowadzili oba psy na podwórko. Z zapartym tchem obserwowali, jak Maggie i Vito podbiegli do siebie.

Wtedy z ulgą zobaczyli jak te dwa psiaki po przejściach zaczęły się razem bawić!

Serca pracowników rozpłynęły się, gdy zobaczyli psy biegające i bawiące się bez opieki. Psy goniły się nawzajem po podwórku, obwąchując się nawzajem i merdając ogonami. Dzielili się nawet jedną zabawką!

3

Wszyscy w DBC byli zachwyceni widząc ich razem!

William Bellottie, prezes organizacji, powiedział:

„Oba postanowiły zrzucić mentalne blizny starego życia i pójść naprzód w świecie, który dał im wszelkie powody, by stracić nadzieję. Niektórzy z was śledzili historię obu psów, niektórzy z was spotykają się z tymi dwoma po raz pierwszy. Oba wykazały prawdziwą wolę, aby mieć spokojne życie w miłości i beztrosce.”

4

Maggie i Vito świetnie sobie radzą w DBC

Maggie kocha ludzi bardziej niż cokolwiek i bardzo lubi się przytulać. Jest godną reprezentantką byłych psów używanych do walk. Kiedy grupy szkolne przyjeżdżają odwiedzić schronisko Detroit Bully Corps, Maggie bawi się z uczniami. Wszyscy uwielbiają spędzać czas z tym słodkim psem!

Vito jest równie uroczy. Lubi bawić się zabawkami, a także jest wielkim fanem chlapania się w basenie w upalne dni.

4

Zarówno Maggie, jak i Vito przeszły przez niesamowite transformacje od czasu przybycia do DBC. To niesamowite, zobaczyć, jak dobrze sobie radzą!

5

Jeśli chcesz zobaczyć moment, w którym Maggie i Vito się spotykają, obejrzyj film poniże:

Share

Dodaj komentarz