Kształt paznokci zdradza wiele sekretów na Twój temat. To brzmi dziwnie, ale się zgadza

Istnieje wiele teorii na temat czynników, które zdradzają sekrety naszej osobowości. Podobno kształt nosa, kolor oczu, a nawet długość włosów potrafią wiele powiedzieć o naszym charakterze. Jak się okazuje, to nie koniec…

Dużo na nasz temat mówi również kształt naszych paznokci. Zresztą przekonajcie się o tym sami i sprawdźcie, czy w Waszym przypadku też się to zgadza.

1. Pionowe i długie

1

Masz duszę romantyka, ale jesteś również osobą kreatywną z bardzo bogatą wyobraźnią. Lubisz towarzystwo innych osób, a ludzie w Twojej obecności czują się swobodnie i komfortowo. Potrafisz dogadywać się z innymi. Jesteś także bardzo skrupulatną osobą, dlatego każdy szczegół jest dla Ciebie ważny. Gdy w coś się angażujesz, robisz to na 100%.

2. Poziome i szerokie

2

Przede wszystkim jesteś osobą niezwykle uczuciową, która zawsze chce jak najlepiej dla innych. Kiedy wymaga tego sytuacja nie boisz się szczerości. Uważasz, że prawda jest w każdej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Twoi bliscy bardzo to cenią i doskonale wiedzą, że w razie potrzeby zawsze mogą na Ciebie liczyć. Dokładnie wiesz czego chcesz od życia i konsekwentnie dążysz do celu. Łatwo Cię wyprowadzić z równowagi.

3. Okrągłe

3

Zawsze jesteś sobą, nie próbujesz nikogo naśladować i gonić za czymś nieuchwytnym. Nigdy nie robisz niczego na siłę, po prostu żyjesz w zgodzie z własną naturą. Jesteś osobą spokojną i zrelaksowaną, zadowoloną z tego jak wygląda Twoja codzienność. Starasz się podejmować logiczne i racjonalne decyzje. Kontrolujesz także swoje emocje. Nie masz zbyt wielu znajomych, ale otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy zawsze są przy Tobie na dobre i złe.

4. Kwadratowe

4

Jesteś osobą odważną, która nie boi się ryzyka, dlatego jesteś urodzonym liderem. W sprawach służbowych, jesteś osobą bardzo poważną i wszystko bierzesz na serio. Nie znosisz bałaganu i zamieszania. Szanujesz innych ludzi, a jednocześnie umiesz rozpoznawać intencje innych, dlatego nie jest łatwo Cię oszukać. W życiu prywatnym jesteś osobą zabawną i towarzyską. Rodzina i przyjaciele są dla Ciebie bardzo ważni.

5. Trójkątne

5

To kształt paznokci charakterystyczny dla geniuszy. Jesteś zatem osobą twórczą i pomysłową, która jednocześnie dąży do perfekcji. Twoje pomysły są oryginalne i zawsze wyprzedzasz innych pod tym względem. W związku z tym potrafisz szybciej podejmować decyzje i osiągać zamierzone cele. Wiele osób postrzega Cię jako osobę fascynującą i zagadkową.

6. Migdałowe

6

Jesteś miłą i uczciwą osobą. Lubisz innych ludzi, a dla przyjaciół jesteś wręcz prawdziwą opoką. Niezależnie od wszystkiego, zawsze starasz się ich wspierać i pomagać im. Mówisz prawdę, ale jednocześnie osobie w potrzebie potrafisz dodać otuchy. Doskonale radzisz sobie w trudnych sytuacjach i nie boisz się stawić czoła największym przeszkodom.

7. W kształcie miecza

7

Jesteś osobą ambitną oraz pracowitą i nie boisz się wyzwań. Aby osiągnąć swoje cele ciężko pracujesz. Jednocześnie jesteś indywidualistą, który potrafi się przystosować do każdej sytuacji. Dla innych stanowisz ogromną inspirację – doceniają i podziwiają Twoją pracowitość, uwielbiają także Twoje towarzystwo.

A jak to wygląda w Twoim przypadku? Czy któryś z tych opisów pasuje do Ciebie? Jeśli tak, koniecznie daj o tym znać w komentarzu

Share

Dodaj komentarz