Znaki zodiaku i postanowienia noworoczne. Co powinieneś wziąć sobie do serca?

Znaki zodiaku nieustannie nas zaskakują. Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym zaczynamy wyznaczać sobie nowe cele. Poznaj postanowienia noworoczne znaków zodiaku i dowiedz się, co zrobić, by je skutecznie zrealizować!

Znaki zodiaku w 2019 roku będą miały szereg wyzwań. Chociaż wyjście ze strefy komfortu nie jest łatwe i wymaga determinacji, wewnętrznej motywacji i samozaparcia, to warto skupić się na wymarzonym celu, bo sukces może przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania.

Znaki zodiaku i ich postanowienia

Baran

Baran jest skłonny do popadania w uzależnienia. Nowy rok to nowy początek, dlatego o wiele łatwiej będzie ci się zdyscyplinować i może tym razem uda ci się rzucić palenie?

Byk

Każdy Byk charakteryzuje się uporem i zdyscyplinowaniem, dlatego ten znak zodiaku nie będzie miał problemu ze zgubieniem kilku nadprogramowych kilogramów.

Bliźnięta

Bliźnięta szybko się nudzą i nie lubią rutyny. Nowy rok to wspaniały moment, by pojechać w podróż dookoła świata! Zacznij planować wyjazd swojego życia!

Rak

Znaki zodiaku kryją przed nami wiele tajemnic. Rak z reguły boi się zmian, jednak 2019 rok przyniesie zaskakujące rozwiązania! Rak postawi wszystko na jedną kartę i zrozumie, że ryzyko się opłaca!

Lew

Optymizm jest cechą charakterystyczną Lwa. Ten znak zodiaku lubi wyznaczać sobie nowe cele, dlatego nauka języka obcego nie będzie stanowiła dla niego żadnego problemu. Hiszpański, włoski, a może chiński? Wybór należy do ciebie!

Panna

Strach przed porażką uniemożliwia spełnianie marzeń każdej Pannie, jednak 2019 rok przyniesie nadzieję na lepsze jutro. Panna już od stycznia powinna mieć oczy dookoła głowy, bo miłość będzie czekać tuż za rogiem!

Waga

Waga nie lubi podejmować ryzykownych decyzji, a konfliktowe sytuacje je destabilizują. Nowy rok sprawi, że Waga będzie musiała opuścić bezpieczną strefę, a myślenie poza schematem stanie się jej mocną stroną.

Skorpion

Skorpion zrozumie, że najważniejsza jest miłość do samego siebie. Stawianie innych na pierwszym miejscu nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Strzelec

Strzelec odnajdzie nową pasję, która porwie go bez reszty. Fascynacja nowym sportem, sztukami walki lub malarstwem będzie okazją do nawiązania nowych znajomości!

Koziorożec

Jeśli jesteś Koziorożcem i od dawna planujesz przeprowadzkę — działaj! Lepszego momentu nie będzie, a na pewno poczujesz się lepiej psychicznie.

Wodnik

Wodnik będzie lepie zorganizowany, a co najważniejsze — przestanie się spóźniać! To z pewnością ułatwi mu relacje zarówno na gruncie towarzyskim, jak i zawodowym.

Ryby

Ryby odbiją się od finansowego dna. W nowym roku będziesz mógł sobie pozwolić na kupno czegoś, na co wcześniej nie było cię stać, więc głowa do góry!

Share

Dodaj komentarz