Ojciec umieścił kamerę w pokoju syna. Kiedy przegląda nagrania, zauważa dziwne zachowanie żony

Tyrone Moriss z RPA to przykładny ojciec i kochający mąż. Kiedy urodził mu się syn, umieścił on w jego pokoju kamerę, która miała strzec jego bezpieczeństwa.

Kiedy pewnego dnia przeglądał nagrania, zauważył interesujący fragment filmu. Widać na nim jak jego żona Caryn usypia synka i nagle, bez żadnego powodu, kładzie się na podłodze.

Tyrone był zdziwiony i przerażony takim zachowaniem żony.

Przypominało ono scenę z filmu Paranormal Activity. Chyba każdy przestraszyłby się widząc coś takiego.

Mężczyzna od razu zawołał żonę i zapytał o co chodzi. Okazało się, że kobieta uśpiła syna i odłożyła go do łóżka, a miała świadomość, że dziecko ma lekki sen. Mając sporo rzeczy do zrobienia, nie chciała obudzić go skrzypiącą podłogą.

Dlatego też postanowiła opuścić pokój w bardzo nietypowy sposób.

The best thing about having cameras in your house is watching your wife trying to exit the room after putting your son down!! Sometimes you have to use your initiative for your exit!! PS The SA Army are calling me for you to do training on the reverse leopard crawl !!

Gepostet von Tyrone Morris am Samstag, 14. Januar 2017

Source: facebook.com

Kiedy Tyrone dowiedział się dlaczego żona zachowywała się w ten sposób, był wzruszony i rozbawiony. Postanowił wrzucić film do Internetu.

Okazało się, że internauci mieli na początku bardzo podobne skojarzenia. Wiele osób zastanawiało się czy kobieta nie jest przypadkiem opętana, albo chora psychicznie.

Prawda jest jednak taka, że nie sztuką jest uśpić dziecko, ale odłożyć tak, aby się nie obudziło.

Share

Dodaj komentarz