Która twarz jest szczęśliwsza? Odpowiedź wyjawi, jak działa twój mózg

Spójrz na te dwa zdjęcia i powiedz, która z twarzy wygląda na szczęśliwszą. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Pierwsza decyzja, jest najważniejsza. W zależności od tego, którą twarz wybierzesz, można wiele powiedzieć o twojej osobowości i działaniu twojego mózgu.

Mózg człowieka składa się z dwóch półkul. Zazwyczaj jedna z nich jest dominująca. Która? Możesz się tego dowiedzieć wskazując szczęśliwszą twarz. Spójrz na obrazek i szybko wybierz jedną. Teraz sprawdź, co o tobie mówi twój wybór.

Twarz A jest szczęśliwsza

Dominuje u ciebie lewa półkula mózgu. To oznacza, że jesteś osobą bardzo praktyczną i rozsądną. Twoje decyzje są dokładnie przemyślane. Kierujesz się rozumem, nie sercem. Myślisz logicznie, analizujesz i długo zastanawiasz się, zanim podejmiesz decyzję. Jesteś osobą bardzo przezorną.

Twarz B jest szczęśliwsza

Prawa półkula mózgu jest u ciebie tą dominującą. Jesteś osoba bardzo kreatywną, oryginalną i towarzyską. Świetnie radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Podejmując decyzję słuchasz serca i intuicji. W życiu kierujesz się tym, co czujesz. Cechuje cie również ogromny optymizm i zaradność życiowa.

I jak? Zgadza wam się?

Share

Dodaj komentarz