12-latka sprawiła, że gwiazda opery padła na kolana. W 57 sekundzie przekonasz się dlaczego

12-letnia Amira Wilighagen, już w wieku 7-lat marzyła, aby zostać gwiazdą opery. Dziewczynka jest tak utalentowana, że nie mamy wątpliwości: jej marzenia na pewno się spełnią!

Gdy oglądała występy gwiazd w telewizji, czuła, że i ona jest w stanie stworzyć coś naprawdę wielkiego. Była ambitna, niestrudzona i pełna wiary w swoje możliwości.

Pochodząca z niderlandzkiego Nijmegen Amira, już dwa lata później osiągnęła pierwszy sukces. 9-latka zdobyła pierwsze miejsce na pokazie talentów „Holldand’s Got Talent”. Ten popularny program otworzył dziewczynce drzwi do kariery, a jej występ stał się prawdziwą sensacją na całym świecie. Od tego czasu sława Amiry wciąż rośnie!

Dziewczyna porusza każdego, kto usłyszy jej śpiew. W ubiegłym roku wystąpiła na koncercie w Republice Południowej Afryki, gdzie spotkała się z Patrizio Buanne, znanym i cenionym artystą. I choć sława mężczyzny sięga czasu, gdy Amiry nie było jeszcze na świecie, to właśnie jej występ oszołomił publiczność!

Posłuchaj jej wspaniałego wykonania „ O sole mio”, a nie pożałujesz. Koniecznie poczekaj do 57 sekundy nagrania – gdy Amira otworzy usta, ciarki przejdą Ci po plecach!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz