10-latka weszła na scenę i zaczęła śpiewać. Jury The Voice Kids nie mogło powstrzymać łez

The Voice Kids to odpowiednik programu The Voice of Poland, który od wielu edycji cieszy się sporą popularnością. Różnica polega na tym, że pierwszy z nich został stworzony z myślą o najmłodszych artystach. Kilka dni temu na ekrany weszła właśnie druga edycja show. I choć za nami dopiero pierwsze przesłuchania w ciemno, w sieci już zrobiło się wyjątkowo gorąco. Wszystko za sprawą castingów, które pokazały, jak ogromnymi i niesamowitymi talentami mogą pochwalić się najmłodsi polscy wokaliści.

Niesamowita 10-latka

10-letnia Nina postanowiła zaśpiewać w programie piosenkę z bajki „Mała Syrenka” pt. „Naprawdę chcę”. Dziecięcy, a zarazem piękny i czysty głos dziewczynki sprawił, że wszyscy jurorzy już niemal od samego początku byli przekonani, że stoi za nimi niezwykły talent. Kwestią czasu było więc naciśnięcie przez nich czerwonych przycisków, które pozwoliły Ninie na przejście do kolejnego etapu.

Kogo wybrała mała piosenkarka? Choć dziewczynka zauroczyła zarówno Barona z Tomsonem i Cleo, serce 10-latki podpowiadało jej, by dołączyć do ekipy Dawida Kwiatkowskiego. Tak też zrobiła.

Jej genialny występ możecie obejrzeć poniżej


Source: youtube.com

Kim jest Nina Kicińska?

Choć ma zaledwie 10 lat, Nina ma wiele pasji – jedną z największych jest oczywiście śpiewanie. Na tym jednak nie koniec zamiłowań do świata muzyki, bowiem dziewczynka gra na skrzypcach i fortepianie. Bardzo lubi także czytać książki. Na stronie The Voice Kids czytamy, że dziennie potrafi przeczytać dwie pozycje! Uwielbia również rozwiązywać skomplikowane zadania matematyczne, brać udział w konkursach ortograficznych. Bliski jej sercu jej również sport, a w szczególności gra w koszykówkę.

Dacie wiarę, że to wszystko potrafi zaledwie 10-letnia dziewczynka?! Dziewczynka, która swoimi zamiłowaniami i pasjami mogłaby obdarzyć niejedną dorosłą osobę.

Zdolne dzieciaki

Choć Nina swoim głosem i talentem bez wątpienia zwróciła uwagę szerszej publiczności, nie zmienia to faktu, że w drugiej edycji show niesamowitych talentów jest znacznie więcej. Wśród nich m.in.: Pola Deptuła, Maria Nowak, Olivier Woźnicki czy Oliwier Szot, o którym pisaliśmy już wcześniej.

10-letni Oliwier z Nowosielca, który chciałby zostać aktorem i piosenkarzem, błyskawicznie skradł serca publiczności, a przede wszystkim jury. Chłopiec również wybrał drużynę Dawida. Jego genialne wykonanie możecie zobaczyć tutaj.

2

The Voice Kids

No cóż, trzeba przyznać, że druga edycja The Voice Kids zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jak tak dalej pójdzie to faworytów do zwycięstwa może być naprawdę sporo. Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków muzycznego show!

Share

Dodaj komentarz