Epicki napad gniewu doga niemieckiego. Wkurzył się, bo mama kazała mu zejść z łóżka

Każdy rodzic zgodzi się z tym, że dzieci czasami miewają ataki złości i furii. Zazwyczaj ma to miejsce wtedy, gdy nie dostaną tego, co chcą. W jednej chwili mogą stać się kapryśne i uparte. Nie inaczej jest w przypadku zwierząt. Czas abyś poznał uroczego doga niemieckiego o imieniu Max. Czworonóg najchętniej cały czas leżałby i się lenił. Gdy jego mama kazała mu zejść z łóżka, dostał epickiego napadu gniewu. Naprawdę bardzo się wkurzył. To po prostu trzeba zobaczyć!

Oto dog niemiecki o imieniu Max

Max jest szczęśliwym psem, który mieszka wraz ze swoją rodziną. Jego opiekunowie traktują go jak swoje własne dziecko.

Piesek lubi jednak postępować według własnych zasad i nie jest zadowolony, kiedy ktoś mówi mu, co ma robić. Kiedy nadchodzi pora na poranny spacer, a on nie ma na to ochoty, zwyczajnie zakopuje się w kołdrę na łóżku i krzyczy w proteście. Max swoim zachowaniem przypomina rozkapryszone dziecko.

„Mój pies jest bardzo leniwy i najchętniej cały czas leżałby i nic nie robił. Pewnego dnia w końcu powiedziałam Maxowi, że ma wstać z łóżka. Czas się ruszyć i coś porobić. On dostał wtedy przezabawnego napadu gniewu.” – opowiada opiekunka psiaka.

Śmieszny napad złości

Gdy mama kazała psu zejść z łóżka, on nie był z tego zadowolony. Postanowił pokazać swoje zdanie i w śmieszny sposób je zademonstrował. Za każdym razem, gdy kobieta mówiła o zejściu z łóżka, Max szczekał i wył. Próbował nawet ziewać, aby pokazać kobiecie, jak bardzo jest zmęczony.

„On jest taki zabawny. Zachował się jak dziecko. Zrobiłby wszystko, żeby tylko dopiąć swego. Nie zgadzał się ze mną i wcale nie zamierzał tego ukrywać.” – mówi kobieta.

Opiekunka wszystko nagrała

Widząc, co się dzieje, kobieta wszystko nagrała, a przezabawny filmik umieściła w sieci. Od czasu publikacji został już obejrzany przez ponad 500 tysięcy osób. Możesz obejrzeć go poniżej.


Source: youtube.com

Wideo rozbawiło wielu internautów

Ludzie z całego świata nie mogli przestać się śmiać po obejrzeniu tego filmiku. Cóż, nic dziwnego. Czy kiedykolwiek widziałeś coś podobnego? Zwierzaki lubią leżeć na łóżku, ale niekoniecznie cały dzień! To takie zabawne, gdy uparty Max wył w proteście tylko dlatego, że jego opiekunowie chcieli, aby w końcu się ruszył. On naprawdę jest jak małe dziecko – urocze, ale bardzo uparte!

„Max przypomina mi mojego 3-letniego synka. On zachowuje się podobnie, gdy coś nie idzie po jego myśli.” – napisała jedna z internautek.

„Ten psiak poprawił mi dzisiaj humor. On jest zupełnie jak dziecko. Uroczy i jednocześnie uparty.” – skomentował inny użytkownik.

Share

Dodaj komentarz