Jego córka jest stewardesą i musiała pracować w Wigilię i Boże Narodzenie, więc postanowił zrobić dla niej coś naprawdę wyjątkowego

Święta to piękny czas w którym staramy się być z bliskimi. Często rodzina zjeżdża się z różnych stron świata by przez kilka dni spędzić wspólnie okres świąteczny. Niestety nie wszyscy mogą mieć wolne w święta i niektórzy muszą spędzić je w pracy.

Mike Levy z USA zamieścił na swoim profilu na Facebooku post w którym opisał jedną z bardziej poruszających historii na temat spędzania okresu świątecznego z rodziną. Pan Mike wracał akurat samolotem w Wigilię do domu, a pasażerem obok niego był pan Hal. Mike opisał to spotkanie w ten sposób:

„Miałem przyjemność siedzieć obok Hala podczas mojego lotu do domu. Jego córka, Pierce, była naszą stewardesą ponieważ musiała pracować w Święta Bożego Narodzenia. Hal postanowił spędzić z nią cały okres świąteczny. Więc teraz lata po całym kraju na każdym locie na którym ona pracuje, dziś i jutro, by spędzić święta z córką. Co za wspaniały ojciec! Życzę Wam obojgu Wesołych Świąt!”

Czyż to co zrobił pan Hal nie jest wspaniałym dowodem na to że miłość rodziców jest nieskończona?

I had the pleasure of sitting next to Hal on my flight back home. His daughter Pierce was our flight attendant who had…

Gepostet von Mike Levy am Montag, 24. Dezember 2018

Share

Dodaj komentarz