Trójkąt, który wybierzesz zdradzi ci ważną prawdę na temat twojej osobowości

Psycholodzy mogą określić jak bardzo jesteś odporna na zmiany na podstawie figury geometrycznej, którą wybierzesz. Jest to możliwe, ponieważ utożsamiamy pojęcia takie jak stabilizacja i zmiana z figurami geometrycznymi, dzięki czemu skłaniamy się ku kształtom bardziej odpowiadającym naszej osobowości.

Oto krótki quiz skupiający się na psychologii kształtów, który zdradzi ci ważną stronę twojego charakteru.

Wybierz trójkąt, który przemawia do ciebie najbardziej.

1

1.

2

Stawiasz sobie w życiu cele. Jesteś zdeterminowana, a twoją największą cechą jest poświęcenie. Niektórzy mogą uważać cię za zbytnią perfekcjonistkę przywiązaną do zasad, ale ty wiesz, że najlepszym sposobem na osiągnięcie celu jest zaczęcie od początku. To dlatego zwykle odnosisz sukcesy.

2.

3

Masz autentyczną osobowość i nie boisz się tego okazywać. Prawdomówność jest dla ciebie najważniejsza i zawsze starasz się być szczera. Dzięki temu patrzysz na życie prosto i pozytywnie. Sprawia to, że ludzie często pytają cię o opinię; wyrobiłaś sobie reputację osoby szczerej i pomocnej.

3.

4

W codziennym życiu kierujesz się przede wszystkim racjonalizmem. Jesteś intelektualistką ceniącą sobie planowanie i bycie gotową na każdą sytuację. Wyróżniasz się też systematycznością i pewnością siebie. Twoi znajomi mogą żartować, że jesteś nerdem, ale doskonale wiedzą, że w przypadku problemu, jesteś pierwszą osobą zdolną do jego rozwiązania.

4.

5

Nikt z tobą nie zadziera. Jesteś pełna pasji i zapału. Kiedy obierzesz sobie cel, dążysz do niego z poświęceniem i uporem. Nie pozwolisz aby ktoś lub coś stanęło ci na drodze. Sprawia to, że możesz mieć opinię nieco narwanej i intensywnej osoby, ale to po prostu twój styl – jeśli coś robisz, to na całego.

5.

6

Jesteś towarzyską i otwartą osobą. Z łatwością znajdujesz wspólny temat do rozmowy i nie masz problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Twoja rodzina i przyjaciele to dla ciebie największe skarby, co pokazujesz każdego dnia. Jako że jesteś też świetną słuchaczką, bliscy często szukają u ciebie rady i pocieszenia.

Share

Dodaj komentarz