Wszyscy patrzą sceptycznie gdy nastolatek z zespołem Downa ma zatańczyć na scenie, ale po chwili widzowie i jurorzy mają łzy wzruszenia

Wiele osób wciąż ma uprzedzenia do ludzi z rozpoznanym zespołem Downa. Niestety wciąż zdarza się, że kobiety decydują się przerwać ciążę z powodu tego, że ich dziecko może mieć zespół Downa.

Nie każdy wie, że osoby z zespołem Downa często mogą prowadzić całkiem normalne życie. Mają kochające rodziny i przyjaciół. A także marzenia. To właśnie marzenia potrafią sprawić, że dosięgamy gwiazd.

W przypadku Andrew takim marzeniem od zawsze był taniec. To była jego pasja. Jak wspomina jego mama od dziecka uwielbiał powtarzać ruchy tancerzy, których oglądał w telewizji.

Teraz Andrew miał okazję wystąpić w programie „The Greatest Dancer” – talent show szukającym wybitnych tancerzy. Co prawda Andrew był nieco spięty przed występem, ale sami zobaczcie jak świetnie mu poszło.

To jest jeden z najbardziej emocjonujących występów jakie widzieliśmy. Zarówno widzowie, jak i jurorzy nie mogli powstrzymać łez wzruszenia. A dla samego Andrew był to niezwykły moment. Mamy nadzieję, że oglądając jego występ będziecie równie wzruszeni!

Andrew – The Greatest Dancer

THE GREATEST DANCERLast night saw Twenty-one-year-old Andrew, a self-proclaimed 'captain of dance', wow the judges on a new reality TV show called "The Greatest Dancer".Born with Down syndrome, Andrew was accompanied to the audition by his mum who said that since discovering dance, it has massively improved his confidence and self-esteem.Andrew amazed not only the audience but the host judges, bringing judge Cheryl to tears with his freestyles to Can't Stop The Feeling by Justin Timberlake.What a wonderful inspiration Andrew is to motivate us all this Monday!#ShareTheJourney #seetheabilty #MondayMotivation #InclusionMatters #NothingDownAboutIt

Gepostet von Down Syndrome Ireland am Montag, 7. Januar 2019

Source: fcebook.com

Share

Dodaj komentarz